Doprava zdarma Efekt lupa
 

Singing Rock Slackline 25 m

 

Singing Rock Slackline 25 m je ideální set pro pokročilé lajnery. Dvoubarevný popruh o pevnosti 3 t a šíře 25 mm vás překvapí svou lehkostí a výbornými vlastnostmi. Slackline set pro pokročilé lajnery / šířka popruhu 25 mm / délka 25 m.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 2 950 Kč
Ušetříte 354 Kč (–12 %)
2 596 Kč
   
Kód produktu C0064BY25
Značka Singing Rock
Kategorie SlackLine
Záruka 2 roky
 

Hmotnost: 2900 g
Materiál: nízkoprůtažný PES
Nosnost max. zatížení: 30 kN
Velikost délka: 25 m

- napínání pomocí multi-pull systému
- ukotvení kolem pevného bodu je řešeno pomocí Rock&Lock spon

Slackline Set 25 m obsahuje:

- 25 m popruhu s ušitým okem
- 2 kotvící smyčky
- 1 pomocná smyčka na multi-pull systém
- 1 šekl
- 1 oválnou ocelovou karabinu
- 1 lock pin
- 2 O-kroužky
- přepravní tašku

Slackline je určená k použití nízko nad zemí (max. výška kotvících bodů je 1 m).
Nikdy nepoužívejte tento výrobek jako highline (výše než 1m nad zemí)!

Byli to skalní lezci, kteří asi před 20 lety dostali ten nápad natáhnout mezi stromy textilní popruh a zkoušet po něm chodit.
Na začátku byli dva borci v Yosemitském údolí, kteří hledali zábavu pro deštivé dny a tak začali balancovat na řetězu na parkovišti.
Balancování na popruhu je chytlo natolik, že dalších několik let cvičili a hecovali se a vymýšleli další triky a figury s tím, jak se postupně zlepšovalo jejich umění.
Slacklining prověřuje vaše schopnosti a smysl pro rovnováhu. Kdo jednou zkusí, už nechce jinak.

Podobné produkty

   
 • C0064BY15 Akce Kód: C0064BY15
  Singing Rock Slackline 15 m
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Singing Rock Slackline 15 m je ideální slackline set pro začátečníky, školy, lezecké stěny nebo pro speciální tréninkové účely. Dvoubarevný popruh o pevnosti 3t a šíře 25 mm vás překvapí svou lehkostí a výbornými vlastnostmi. Slackline set pro začátečníky / šířka popruhu 25 mm / délka 15 m

  1 850 Kč (–12 %)
  1 628 Kč
     
  Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
Hmotnost 2.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

singing-rock-logoFirma Singing Rock byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se majitelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana - tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.

Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. SINGING ROCK vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

Na testování nových výrobků pracují spolu s vývojáři firmy také profesionální lezci světové extratřídy Salavat Rachmetov, Serik Kazbekov a Natalia Perlova. Ze známých českých lezců jsou to např. Adam Ondra, Luboš Mázl, Dušan Janák a mnoho dalších, kteří intenzivně pomáhají s ověřováním prototypů při praktických zkouškách a doslova nalétávají na novém vybavení první kilometry ještě předtím než začne sériová výroba.