Bouldermatky

Bouldermatka je měkká podložka (něco jako žíněnka), která se používá při boulderingu, tj. lezení po menších skalách, balvanech bez jištění. Chrání před úrazem při pádu. Měla by být co nejvíce skladná a odolná, aby se s ní co nejlépe cestovalo. Mnoho bouldermatek má popruhy k nošení na zádech podobně jako batoh. Materiál bouldermatky je extrémně pevný. Použití bouldermatky přijde vhod všude tam, kde hrozí při odskoku poškození kotníků a jiné nepříjemné následky i malého pádu. Nemusí se jednat vždy jen o pády z velké výšky, které způsobí nepříjemné zranění.

 

Nejprodávanější

1701
6291117016291
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • 131b Doprava zdarma Kód: 02472
  Ocún Dominator - bouldermatka
  Momentálně nedostupné

  Bouldermatka s patentovaným FTS systémem tlumení pádů. Paddy Dominator je bouldermatka pro náročné boulderisty - díky patentovanému FTS systému tlumení pádů je vhodná i pro extrémní odvětví boulderingu, které představuje highballing. Inovativní konstrukce Ocún FTS Absorption Block® přináší nejúčinnější tlumení pádů, a to i na okrajích bouldermatky. Za toto řešení byl Paddy Dominator nominovaný na cenu veletrhu ISPO.

  5 690 Kč (–10 %)
  5 121 Kč
  Značka: Ocún Záruka: 2 roky
 • 135b Doprava zdarma Kód: 02471
  Ocún Incubator - bouldermatka
  Momentálně nedostupné

  Paddy Incubator je rozměrná bouldermatka pro náročné boulderisty, kterou lze překvapivě snadno složit do kompaktního transportního balení. Díky optimalizovaci objemu se dobře přemisťuje navzdory tomu, že má po rozložení plochu, která přesahuje 2 m2.

  6 990 Kč (–10 %)
  6 291 Kč
  Značka: Ocún Záruka: 2 roky
 • 137b Doprava zdarma Kód: 02470
  Ocún Moonwalk - bouldermatka
  Momentálně nedostupné

  Bouldermatka umožňující dva způsoby rozložení i spojení více exemplářů. Paddy Moonwalk je praktická a skladná bouldermatka opatřená řadou promyšlených konstrukčních detailů vhodná pro všechny druhy boulderingu. Moonwalk lze rozložit dvěma způsoby - klasicky a podléně. Druhý zmíněný způsob oceníte při delším traverzování. Výhodou Moonwalku je také to, že lze spojit více exemplářů a vytvořit tak velkoplošné kompaktní dopadiště.

  4 590 Kč (–10 %)
  4 131 Kč
  Značka: Ocún Záruka: 2 roky
 •  
 • 1303b Kód: 03551
  Ocún Sitcase - bouldermatka
  Momentálně nedostupné

  Kvalitní, víceúčelová sitstartovka 3v1. Paddy Sitcase je kompaktní víceúčelová bouldermatka určená primárně pro sitstarty nebo jako doplněk k velkým bouldermatkám. Nabízí tři velikosti v jednom a dva různé způsoby rozložení. Rozložená na šířku nebo i na délku může být použita jako hrací plocha pro děti nebo jako karimatka, uzavřená umožňuje přenos dalšího vybavení mezi bouldery. Kvalitní materiály včetně YKK zipů zaručují dlouhou životnost.

  1 890 Kč (–10 %)
  1 701 Kč
  Značka: Ocún Záruka: 2 roky
 • 139b Doprava zdarma Kód: 02473
  Ocún Sundance - bouldermatka
  Momentálně nedostupné

  Lehká univerzální bouldermatka. Paddy Sundance je základní model bouldermatky s možností rozložení dvěma způsoby - klasicky a podléně. Druhý zmíněný způsob oceníte při delším traverzování. Výhodami Sundance jsou její lehkost, skladnost a nenáročnost manipulace.

  3 490 Kč (–10 %)
  3 141 Kč
  Značka: Ocún Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.