Wild Country

wildcountry_logoWild Country je značka firmy Terra Nova. Tato anglická firma vyniká především dlouholetou výrobou stanů, u kterých garantuje vysokou kvalitu, nepromokavost a nízkou hmotnost. Není náhodou, že právě z jejich dílny pochází nejlehčí stan na světě a za své stany získávají po světě řadu ocenění. Terra Nova znamená vysoká kvalita, extrémně nízká hmotnost, špička na trhu. Wild Country zase cenovou dostupnost pro každého, stejná konstrukce jako u řady Terra Nova. Ve většině případů se stany za desítky tisíc od stanů levnějších liší právě použitým materiálem. Konstrukce zůstává.

Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model stanu testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou materiály venkovního i vnitřního stanu na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. Pruty jsou testované na pevnost v ohybu. Venkovní stan je vyrobený z polyesteru s chemickou úpravou proti degradaci UV zářením.

5699
9339156999339

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

     
  • WCCoshee3 01 Doprava zdarma Kód: 44CO3
    Wild Country Coshee 3 - stan
    Na dotaz

    Wild Country Coshee 3 je velmi lehký stan s dvěma vchody s předsíňkami, který postavíte za chvilku a můžete se na něho spolehnout i v silném větru. Vhodný na turistiku, cyklistiku, motorky a cestování. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

    6 590 Kč (–14 %)
    5 699 Kč
       
    Značka: Wild Country Záruka: 2 roky
  • WCTRISAR2 Doprava zdarma Kód: 44TR2
    Wild Country Trisar 2 - stan
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Wild Country Trisar 2 je extrémně odolný stan s překvapivě nízkou váhou za rozumnou cenu, na který se můžete spolehnout i v alpských podmínkách. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

    7 990 Kč (–16 %)
    6 739 Kč
       
    Značka: Wild Country Záruka: 2 roky
  • WCTrisar2D 01 Doprava zdarma Kód: 44TR22
    Wild Country Trisar 2 D - stan
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Wild Country Trisar 2 D je extrémně odolný stan pro dvě osoby se čtyř prutou konstrukcí na náročnější turistiku do hor. Varianta Trisar 2D je větší varianta stanu Trisar 2 s dvěma vchody a s dvěma apsidami. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

    10 990 Kč (–15 %)
    9 339 Kč
       
    Značka: Wild Country Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem