Ceny dopravy

V našem obchodě máte několik možností jakou dopravu zvolit:

Balík zdarma při přepravě ppl a ceně nad 2000 Kč

Osobní odběr Zásilkovna.cz: - 79,- Kč

Výhodou je časová nezávislost na doručovateli.
Na prodejně partnera pro vás bude zboží připraveno ještě následujících 7 pracovních dnů od odeslání informace k vám. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, budeme vás opět kontaktovat. V případě, že zboží opakovaně neodeberete bude uvolněno do dalšího prodeje.

Odběrní místa naleznete v kontaktech - zde.

Nejlevnější doručení na adresu: - 95,- Kč

U této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná.

Doručení takového balíku je D+2. Tedy od našeho podání bude trvat další 2 dny než balík doputuje k vám.

Balík do ruky České pošty: - 175,- Kč

-- nad 4000,- Kč ZDARMA

Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den po podání zásilky. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Bohužel se tak nestává vždy, proto vám zasíláme SMS a email s číslem balíku.

Balík na poště na Vás počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Víte, že si můžete:
- nechat konkrétní, již uloženou zásilku přeposlat na jinou adresu?
- nechat již uloženou zásilku přeposlat na jinou poštu v okolí?
- zřídit službu Dosílka a nechat si přeposílat všechny své zásilky na jinou adresu?
- prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí zásilky?

Více informací k Balíku DO RUKY nalzenete na stránkách České pošty.

Sledování zásilky / balíku České pošty.

Balík PPL: - 99,- Kč

-- nad 2000,- Kč ZDARMA*

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Večerní doručení bez příplatku v rozmezí 17.00-21.00 je k dispozici pro tato vybraná města (nutno připsat do poznámky objednávky):
Brno, České Budějovice, Děčín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň město, Praha město, Teplice, Ústí nad Labem, Zlín.

Nově je také možnost platby bankovní kartou přímo u řidiče PPL.

Balík PPL PARCELSHOP: - 99,- Kč

PPL Parcelshop je systém spolupracujících obchodníků, kteří jsou smluvně spojeni se společností PPL a lze si v jejich provozovnách zásilky vyzvedávat a platit. Nelze využívat platební kartu. Kompletní seznam partnerů naleznete v odkazu PPL Parcelshop.

* Balík nad 2000 Kč zdarma se vztahuje pouze k balíku na adresu. Nevztahuje se na PPL ParcelShop.

Sledování zásilky / balíku PPL.

Způsoby platby

DOBÍRKA (platba v hotovosti): + 30,- Kč
BANKOVNÍ PŘEVOD (předem): ZDARMA
PLATEBNÍ KARTA: ZDARMA

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.