Vážení zákazníci,
naše firma funguje a zboží odesíláme v běžném režimu.
V období karantény zasíláme k objednávkám nad 5000 Kč společenskou hru ZDARMA - více informací zde

Pytlíky na magnézium

Pytlík na magnézium slouží horolezcům k uskladnění magnézia, které přispívá k vysoušení pokožky rukou při lezení. Hlavní přednosti pytlíků jsou ergonomický tvar, uzávěr pytlíku na magnézium proti nechtěnému vysypání obsahu - většinou řešeno stahovací pruženkou po horním obvodu pytlíku. Novější pytlíky na magnézium jsou vybaveni i držákem na kartáček, který slouží k čištění chytů.
Na bouldering se používají větší pytlíky na shromáždění většího obsahu magnézia. Lezec si potom magnézium nanese na ruce těsně před výkonem. Cílem není mít magnésium úplně všude, ale vysušení dlaní a prstů od potu.
Na pískovcové oblasti zejména v oblastech českých a saských pískovců (Adršpach, Teplické skály, Labské údolí) se vztahuje zákaz lezení s magnéziem. Totéž se může týkat dalších oblastí.

Důležité upozornění: některé pytlíky na magnézium jsou již vybaveny páskem kolem pasu lezce, ale většina nikoliv, proto je nutné tento pásek dokoupit.

 

Nejprodávanější

379
6291379629
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • bea000881 000 Kód: BSAC.M.R
  Beal Cocoon Clic-Clac - pytlík na magnézium
  Skladem

  Beal Cocoon Clic-Clac je magnésiový pytlík s unikátním uzavíráním s pružnou manžetou. Díky patentovanému systému clic-clac je možné okamžité otevření pytlíku. Můžete jej otevřít, či zavřít třeba v polovině cesty jednou rukou. Unikátní systém zabrání sypání magnésia v těžkých pasážích.

  539 Kč (–12 %)
  474 Kč
  Značka: Beal Záruka: 2 roky
 • S038AA01 BANDI LowRes Kód: S038AA01
  Petzl Bandi - pytlík na magnezium
  Externí sklad

  Pytlík na magnézium PETZL BANDI má kulatý tvar s velkým otvorem pro vložení celé ruky. Měkká látka je příjemná a nepůsobí nepříjemně při nošení, nebo když opřete zády proti skalní stěně. Praktický uzavírací systém se šňůrkou a krytem, snadno se otevře pouze jednou rukou, pokud ho zapomenete otevřít před začátkem lezení.

  421 Kč (–10 %)
  379 Kč
  Značka: Petzl Záruka: 3 roky
 • S039AA01 SAKA LowRes Kód: S039AA01
  Petzl Saka - pytlík na magnezium
  Externí sklad

  PETZL SAKA je pytlík na magnezium s ergonomickým tvarem. Tvar pytlíku SAKA umožňuje snadný přístupk magnéziu, měkká tkanina nepůsobí nepříjemně při nošení pytlíku na zádech. Praktický uzavírací systém, který lze otevřít pouze jednou rukou v případě, že pytlík zapomenete otevřít před lezením.

  554 Kč (–10 %)
  499 Kč
  Značka: Petzl Záruka: 3 roky
 •  
 • S040AA00 SAKAPOCHE LowRes Kód: S040AA01
  Petzl Sakapoche - pytlík na magnezium
  Externí sklad

  Pytlík na magnézium PETZL SAKAPOCHE má kapsu na zip. Tato kapsa je určena k uložení klíčů, peněz, energetické tyčinky, malé čelovky e+LITE, topo mapy, atd. Ergonomický tvar pro snadný přístup. Měkká látka je příjemná a nepůsobí nepříjemně při nošení, nebo když opřete zády proti skalní stěně. Praktický uzavírací systém se šňůrkou a krytem, snadno se otevře pouze jednou rukou, pokud ho zapomenete otevřít před začátkem lezení.

  699 Kč (–10 %)
  629 Kč
  Značka: Petzl Záruka: 3 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.