Woolpower

Woolpower vyrábí teplé základní vrstvy a střední vrstvy oděvů z vlastní textilie Ullfrotté Original. Všechny výrobky vyrábí ve Švédsku. V továrně v Östersundu se provádí vše od pletení a přípravy látky až po šití, balení a skladování výrobků. Woolpower se specializuje na výrobu funkčních produktů, které vydrží extrémní povětrnostní podmínky, náhlé změny počasí a různé úrovně aktivity. Oblečení Woolpower by mělo být první volbou pro lidi, kteří tráví hodně času venku a chtějí mít důvěru ve své vybavení. Oblečení Woolpower je oblíbené u horských turistů i techniků větrných elektráren.

Představení značky Woolpower ►►

1099
1735110991735

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Woolpower Crewneck LITE DR Akce Poslední kus Kód: WOO028S006
  Woolpower Crewneck LITE DR
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Woolpower Crewneck LITE DR je unisex tričko s dlouhým rukávem vyrobeno z merino vlny pro celoroční použití v jakémkoliv počasí. Váš parťák na celý rok. Kombinace Merino vlny a polyamidu. Merino vlna se postará o neutralizaci zápachu a comfort nošení, polyamid pak o odolnost a rychlý odvod vlhkosti od těla.

  2 479 Kč (–30 %)
  1 735 Kč
  Značka: Woolpower Záruka: 2 roky
 • Woolpower Hipsters W´s LITE KN Kód: WOO021S003
  Woolpower Hipsters W´s LITE KN
  Obvykle odešleme do 48 h (1 ks)

  Woolpower Hipsters W´s LITE KN jsou dámské příjemné merinové kalhotky, o kterých nebudete ani vědět. Merino vlna se postará o neutralizaci zápachu a comfort nošení, polyamid pak o odolnost a rychlý odvod vlhkosti od těla. Příjemné kalhotky s elastickým pasem pro aktivní pobyt v přírodě po celý rok.


  1 099 Kč
  Značka: Woolpower Záruka: 2 roky
 • Woolpower Tee LITE KR Akce Kód: WOO030S013
  Woolpower Tee LITE KR
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Woolpower Tee LITE KR je unisex merinové triko s krátkým rukávem. Váš parťák na celý rok. Kombinace Merino vlny a polyamidu. Merino vlna se postará o neutralizaci zápachu a comfort nošení, polyamid pak o odolnost a rychlý odvod vlhkosti od těla. Příjemné tričko pro aktivní pobyt v přírodě po celý rok.

  2 009 Kč (–25 %)
  1 490 Kč
  Značka: Woolpower Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem