• 1 z 2
 

Esbit Kapesní lihový vařič velký 12x14

 

Prakticky velký kapesní lihový vařič Esbit spolehlivě ohřeje Váš nápoj nebo pokrm. Je vyroben z kvalitní pozinkované oceli. Součástí balení jsou i tablety pevného lihu 12x14g. Vyrobeno z elektrolyticky pozinkované oceli. Odolný proti korozi.

Dostupnost Sklad výrobce - nutno ověřit
529 Kč
   
Kód produktu 00289000
Značka Esbit
Kategorie Lihové vařiče
Záruka 2 roky
 

Rozměry: D 132 x Š 96 x V 39 mm
Hmotnost: 360 g
Záruka: 24 měsíců

Lehký, skladný a snadno použitelný. Vyroben z elektrolyticky pozinkované oceli. Odolný proti korozi. Design vařiče umožňuje uložení tuhého paliva uvnitř . Kromě toho je navržen tak, aby po rozložení stěn získal typ uzavřeného prostoru. Vařič se dá otevřít do tří poloh, podle velikosti nádobí. Vařič je dodáván včetně 1 balení lihových tablet Esbit 12x14g (doba hoření je přibližně 12 min./1tbl.)

K uvaření 0,5 l vody je za ideálních podmínek potřeba 7 min. hoření.

Vyzkoušeli jsme:

Lihový vařič Esbit - recenze

Podobné produkty

   
 • esbit 01 Kód: AB300BR
  Esbit Vařič na tekutý líh
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Lihový hořák od Esbitu je ideální společník pro dobrodružné výlety a expedice. Použijte s jakýmkoli hrncem.


  419 Kč
     
  Značka: Esbit Záruka: 2 roky
 • M05416 varic na tuhy lih Kód: M05416
  Yate vařič na tuhý líh
  Obvykle odešleme do 24 h (2 ks)

  Malý, lehký a skladný vařič z ocelového plechu. Vhodný pro tramping, turistiku a nouzové vaření. Léty prověřená kvalita. Složí se do malé krabičky. Jako náplň slouží lisované "tablety" z pevného lihu.


  109 Kč
     
  Značka: Yate Záruka: 2 roky
 • esbit 00209100 1 Kód: 00209100
  Esbit Kapesní lihový vařič 6x14
  Sklad výrobce - nutno ověřit

  Prakticky malý kapesní lihový vařič Esbit spolehlivě ohřeje Váš nápoj nebo pokrm. Je vyroben z kvalitní pozinkované oceli. Součástí balení jsou i tablety pevného lihu 6x14g. Vyrobeno z elektrolyticky pozinkované oceli. Odolný proti korozi.


  349 Kč
     
  Značka: Esbit Záruka: 2 roky
 •  
 • 1099 500x500 Kód: STI11.5TI
  Esbit Titanový vařič
  Obvykle odešleme do 24 h (>5 ks)

  Nejlehčí vařič na tuhé palivo z titanu. Vařič je vyroben výhradně z titanu, takže je neuvěřitelně silný, odolný a ultralehký. Vařič je velmi odolný vůči korozi. Díky svému designu a velmi malým rozměrům je velmi vhodný pro všechny Vaše cesty. Palivo je umístěno na hořáku uprostřed, mezi třemi podpěrami hrnce, a tím je zajištěno rovnoměrné hoření. Hmotnost 11,5g. Ideální použití s titanovým hrncem Esbit 106,5g.


  439 Kč
     
  Značka: Esbit Záruka: 2 roky
 • esbit 00209000 01 Kód: 00209000
  Esbit Kapesní lihový vařič 20x4
  Obvykle odešleme do 24 h (>5 ks)

  Prakticky malý kapesní lihový vařič Esbit spolehlivě ohřeje Váš nápoj nebo pokrm. Je vyroben z kvalitní pozinkované oceli. Součástí balení jsou i tablety pevného lihu 20x4g. Vyrobeno z elektrolyticky pozinkované oceli. Odolný proti korozi.


  349 Kč
     
  Značka: Esbit Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

esbit-logoPříběh o úspěchu značky Esbit® začal v roce 1936 vynálezem suchého lihu Erichem Schummem. Brzy následovaly další produkty, jako je například legendární „kapesní vařič“, kterého bylo vyrobeno přes 10 milionů kusů a dodnes se vyrábí. Do současnoti získala firma ESBIT Gmbh pověst předního, světově uznávaného výrobce suchého paliva(lihu), které dnes nalézá široké uplatnění v mnoha oblastech jako je táboření, turistika nebo horolezectví, ale také jako nedílná součást „balíčku poslední záchrany“ ozbrojených sil a humanitárních organizací na celém světě. Tento suchý líh a vařič dnes mimo jiné používá mnoho armád NATO.

Esbit Compagnie GmbH byla založena v roce 1949 v Hamburku v Německu, původně pouze pro účely vývozu . V jejím čele stál přes tři desetiletí Fritz Paap a v roce 1982 převzal řízení společnosti jeho syn Dieter Paap. Dnes tento rodinný podnik řídí již třetí generace Philip a Robert Paap. Tak budou tradiční hodnoty značky a společnosti i v budoucnu sehrávat důležitou roli.

Dnes ESBIT Gmbh nabízí další nezbytné doplňky pro pobyt mimo civilizaci. K původní výrobě lihových kapesních vařičů, přibyly termosky na jídlo a pití, vařiče na tekutý líh, sady nadobí, titanové příbory atd. Produkty Esbit prokázaly, že jsou i v extrémních povětrnostních podmínkách, spolehlivým zdrojem energie, která zabírá málo místa. A proto byl tuhý líh Esbit mnohokrát oceněn jako nejlepší pevné palivo na světě!