Krokoměry

Krokoměr je jednoduché elektronické zařízení, které slouží k monitorování kroků a tedy vzdálenosti, kterou člověk ujde za určité časové období, např. jeden den. V krokoměru je zabudovaný senzor, který při otřesu započítá jeden krok. Senzor je velmi citlivý, ale ne tak, aby započítával falešné kroky. Proto krokoměr nebude započítávat např. jízdu na kole nebo autem, pokud se zrovna nebudete drkotat po D1. Krokoměr se nejčastěji nosí na opasku, na lemu kapsy, na krku nebo jinde, kde může absorbovat otřesy způsobené chůzí. Není vhodné ho mít např. v ruce nebo v těsné kapse. Některé krokoměry umí počítat denní energetickou spotřebu, mají paměť, lze u nich navolit počet dosažených kroků, apod. Dražší krokoměry mají 3D senzory, které lépe zaznamenají otřes způsobený chůzí a tím mají menší odchylku od měření. Reálná přesnost měření krokoměrem je od 93-97%. Všeobecně lze říci, že dražší krokoměry mají více funkcí a jsou přesnější v měření díky elektronickému systému senzorů.

 

Nejprodávanější

485
7151485715
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • SilvaKrokomerExPlus Kód: 56054
  Silva EX Plus - krokoměr
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Silva ex Plus je lehký, kompaktní krokoměr, který je snadno použitelný. Nová přezka umožňuje bezpečné a pevné uchycení krokoměru k pásku u kalhot nebo na kapse. Vestavěný filtr zabraňuje něchtěnému zaznamenání pohybu, který nesouvisí s chůzí.

  769 Kč (–7 %)
  715 Kč
     
  Značka: Silva Záruka: 2 roky
 • SilvaExStep Tip Kód: 56052
  Silva EX Step - krokoměr
  Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

  Silva ex Step je základní, lehký, malý krokoměr, který je snadno použitelný. Nová přezka umožňuje bezpečné a pevné uchycení krokoměru k pásku u kalhot nebo na kapse. Vestavěný filtr zabraňuje něchtěnému zaznamenání pohybu, který nesouvisí s chůzí.

  499 Kč (–3 %)
  485 Kč
  Značka: Silva Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem