Efekt lupa
K6715E011.jpg
Loading...
 

Singing Rock Colt Set - expreska

 

Singing Rock Colt odolná expreska kovaná za tepla s plnými zámky určená zejména pro sportovní lezení. Horní rovná karabina s Keylockem a speciálně tvarovanými drážkami na zámku pro snadné cvakání a vycvakávání karabiny z nýtu. Dolní prohnutá karabina zajištěná gumičkou s Keylockem pro snadné cvakání a vycvakávání lana.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 500 Kč
Ušetříte 1 Kč (–0 %)
499 Kč
   
Kód produktu K6715E011
Značka Singing Rock
Kategorie Expresky
Záruka 2 roky
 

Hmotnost: 99 g
Materiál: dural, polyamid
Pevnost smyčka: 22 kN, karabiny: 26-8-11 kN
Šířka smyčka: variabilní 16/25 mm
Délka smyčka:: 11 cm
Světlost (d): 21 mm
Certifikace: EN 566; EN 12275

Singing Rock Colt odolná expreska kovaná za tepla s plnými zámky určená zejména pro sportovní lezení. Horní rovná karabina s Keylockem a speciálně tvarovanými drážkami na zámku pro snadné cvakání a vycvakávání karabiny z nýtu. Dolní prohnutá karabina zajištěná gumičkou s Keylockem pro snadné cvakání a vycvakávání lana.

  • horní rovná karabina s Keylockem a speciálně tvarovanými drážkami na zámku pro snadné cvakání a vycvakávání karabiny z nýtu
  • dolní prohnutá karabina s Keylockem pro snadné cvakání a vycvakávání lana
  • dolní prohnutá karabina vybavena fixační gumičkou pro držení správné pozice a snadnější cvakání lana
  • díky odlehčené hot-forged I-beam konstrukci jsou karabiny velmi lehké a při tom pevné tak, že vydrží zatížení 11 kN s otevřeným zámkem
  • odolný a ergonomicky tvarovaný polyamidový popruh s rozšířením 16/25 mm
  • každá karabina je ve výrobě individuálně testována na zatížení 10 kN
  • expreska COLT je ideálním řešením pro sportovní lezení a nacvičování těžkých cest

Podobné produkty

     
  • M057AA00 ANGE FINESSE 10 SS LowRes Kód: M057AA00
    Petzl Ange Finesse 10cm S+S - expreska
    Obvykle odešleme do 48 h

    Ultralehká expreska Petzl Ange Finesse s karabinami Ange S a S, smyčka Finesse dyneema nabízí minimální hmotnost a vysokou pevnost. Patentovaný systém zámku, který zohledňuje přednosti drátové karabiny a pevnosti klasického zámku.


    777 Kč
       
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • M060CA02 DJINN AXESS 17 LowRes Kód: M060CA02
    Petzl Djinn Axess 17cm - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Djinn Axess je spolehlivý a odolný expreskový set vhodný pro začínající horolezce. Skládá se z expresky AXESS a dvou karabin DJINN, jedné s rovnou západkou určené pro kotvící body a jedné s prohnutou západkou pro připojování lana.


    543 Kč
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • BERRY SET NY 2E694GCD0ASTP Doprava zdarma Kód: 2E694GCD0A
    Climbing Technology 6x Berry Set NY 12cm Blu/Ocra - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Set 6 kusů expresek Climbing technology Berry v modrožluté kombinaci. Ideální použití pro sportovní lezení i tradiční horolezectví. Vhodné k sedáku Zdeňka Háčka Háka Climbing Technology Dedalo. Za horka kované karabiny spojené 16mm nylonovou smyčkou délky 12 cm.

    2 999 Kč (–10 %)
    2 699 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
  •  
  • K6604E011 Kód: K6604E011
    Singing Rock Vision - expreska
    Momentálně nedostupné

    Singing Rock Vison má drátěné karabiny s rovným a prohnutým zámkem / dyneema popruh 11 mm x 11 cm / 22 kN / 75 g. Singing Rock Vision je s hmotností 75 g nejlehčí drátová expreska z dílny Singing Rock.


    430 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • K6604E611 Kód: K6604E611
    Singing Rock Vision Set (6ks) - expreska
    Obvykle odešleme do 48 h

    Singing Rock Vison Set (6ks) je ultra lehký set s šesti VISION expreskami pro lehký styl za zvýhodněnou cenu. Singing Rock Vision je s hmotností 75 g nejlehčí drátová expreska z dílny Singing Rock.

    2 350 Kč (–14 %)
    1 999 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • FLY WEIGHT EVO LONG SET 2E692FV C0S Kód: 2E692FV COS
    Climbing Technology Fly-Weight Evo Long 35 cm - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (>5 ks)

    Climbing Technology Fly-Weight Evo Long 35 cm je dlouhá lehká expreska vhodná pro alpské a sportovní lezení. Délka smyčky 35 cm je ideální pro převislé pasáže, traverzy a rohy. Lehké karabiny Fly-Weight s dobrým poměrem pevnost/hmotnost. k Dostání v délce 35 a 55 cm.

    645 Kč (–10 %)
    579 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

singing-rock-logoFirma Singing Rock byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se majitelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana - tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.

Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. SINGING ROCK vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

Na testování nových výrobků pracují spolu s vývojáři firmy také profesionální lezci světové extratřídy Salavat Rachmetov, Serik Kazbekov a Natalia Perlova. Ze známých českých lezců jsou to např. Adam Ondra, Luboš Mázl, Dušan Janák a mnoho dalších, kteří intenzivně pomáhají s ověřováním prototypů při praktických zkouškách a doslova nalétávají na novém vybavení první kilometry ještě předtím než začne sériová výroba.

 

Odebírat newsletter

Nevyplňujte toto pole:
 
Prodejna je nyní zavřena
Otevírací doba
Skrýt