Novinka Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Singing Rock Loop Chain - odsedávací smyčka

 

Singing Rock Loop chain je inovovaná smyčka pro zajištění při technickém, skalním a vícedélkovém lezení. Díky své konstrukci eliminuje rizika klasických daisy chain smyček. Délka 100cm.

Dostupnost Momentálně nedostupné
890 Kč
   
Kód produktu C2088WY00
Značka Singing Rock
Kategorie Smyčky
Záruka 2 roky
 

Hmotnost: 75 g
Materiál: Dyneema, PAD, PES
Pevnost: 22 kN
Šířka: 12 mm
Délka: 100 cm
Certifikace: EN 566:17, UIAA

Singing Rock Loop chain je inovovaná smyčka pro zajištění při technickém, skalním a vícedélkovém lezení. Díky své konstrukci eliminuje rizika klasických daisy chain smyček. Délka 100cm.

  • speciální 12 mm popruh kombinující materiály PAD a DYNEEMA poskytuje pevnost, odolnost a nízkou hmotnost
  • konstrukce samostatných ok zaručuje maximální bezpečnost s pevností 22 kN v každém oku
  • možnost provlečení skrz oba navazovací body úvazku, aniž by došlo k jejich stažení k sobě
  • první oko uzpůsobeno pro připojení k úvazku s přetočením popruhu
  • prošití posledního oka fixuje karabinu ve správné pozici, resp. zabraňuje jejímu přetočení
  • umožňuje nastavit požadovanou délku mezi jistícím stanovištěm a sedákem
  • Loop Chain může být použit i jako jistící smyčka na jistícím stanovišti
  • vhodný při slaňování pro nastavení požadované vzdálenosti slaňovadla od úvazku
  • výborná pomůcka pro technické, vícedélkové i skalní lezení

Podobné produkty

     
  • L034AA00 CONNECT ADJUST LowRes Tip Kód: L034AA00
    Petzl Connect Adjust - odsedávací smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Petzl Connect adjust je jednoduchá nastavitelná odsedávací smyčka pro sportovní lezení. Ergonomický tvar lanové svěry ADJUST umožňuje rychlé a přesné nastavení délky smyčky.

    1 166 Kč (–10 %)
    1 048 Kč
       
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • W104 2 Kód: W1042R100
    Singing Rock Jingle II bez kroužků
    Obvykle odešleme do 48 h

    Singing Rock Jingle II je arboristický kotvící prostředek / délka 100, 120 a 150 cm / 25 kN / EN 795B


    od 365 Kč
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • Beal Dynaloop 60 cm - smyčka Kód: BLDL60
    Beal Dynaloop 60 cm - smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Dynaloop 60 je kulatá smyčka z 8,3 mm silné lanovice se zatavenými konci pro vyšší bezpečnost. Smyčku lze použít jako odsedku i jako smyčku pro postupové jištění, nebo pro zakládání štandu.


    239 Kč
       
    Značka: Beal Záruka: 2 roky
  •  
  • C2419X1 Kód: C2419X140
    Singing Rock Safety Chain 140cm - odsedávací smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Singing Rock Safety chain je polyamidový popruch šíře 16mm. Malý pomocník ve velkých stěnách. Výhodou je vysoká pevnost v tahu a elastičnost. Délka 140 cm.


    446 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • G006AA00PUR ANNEAU 60 HighRes Kód: G006AA00
    Petzl Pur'Anneau - smyčka
    Obvykle odešleme do 48 h

    Velmi lehká zašitá popruhová smyčka s vynikající odolností a trvanlivostí díky použitému materiálu z vysoce-modulárního polyetylenu (obdoba materiálu Dyneema). Smyčka je obzvlášť ohebná a poddajná na manipulaci. Vyrábí se ve třech délkách s barevně označenými švy pro snažší rozlišení.


    od 354 Kč
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • Beal Dynaloop 120 cm - smyčka Kód: BLDL120
    Beal Dynaloop 120 cm - smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Dynaloop 120 je kulatá smyčka z 8,3 mm silné lanovice se zatavenými konci pro vyšší bezpečnost. Smyčku lze použít jako odsedku i jako smyčku pro postupové jištění, nebo pro zakládání štandu.


    329 Kč
       
    Značka: Beal Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.075 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

singing-rock-logoFirma Singing Rock byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se majitelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana - tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.

Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. SINGING ROCK vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

Na testování nových výrobků pracují spolu s vývojáři firmy také profesionální lezci světové extratřídy Salavat Rachmetov, Serik Kazbekov a Natalia Perlova. Ze známých českých lezců jsou to např. Adam Ondra, Luboš Mázl, Dušan Janák a mnoho dalších, kteří intenzivně pomáhají s ověřováním prototypů při praktických zkouškách a doslova nalétávají na novém vybavení první kilometry ještě předtím než začne sériová výroba.