Mechanické vodní filtry

Mechanický vodní filtr čistí vodu pomocí jemné fyzické bariéry, nejčastěji z dutého vlákna nebo uhlí. Alternativou k mechanickému čištění vody jsou UV filtry na vodu nebo chemické čištění. Metody čištění vody lze i kombinovat. Voda může fitrem buď volně protékat a využívat tak účinků gravitace, což je proces pomalejší, nebo se může přes filtr protláčet za pomocí čepadla, nejčastěji v podobě pumpy.

 

Nejprodávanější

1638
9999116389999
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • 02370 msr guardian purifier profile 1 Doprava zdarma Kód: 02370
  MSR Guardian Purifier - filtr + prodloužená záruka + hovězí Jerky 25g zdarma
  Momentálně nedostupné

  Ve spolupráci s armádou vynalezla firma Cascade Desins pokročilou technologii použitelnou pro všechny cestovatele, milovníky přírody i pro případ neočekávaných katastrof. Filtr MSR Guardian je spolehlivě účinný pro všechny typy vody - čiré, čajově zbarvené nebo bahnité.

  11 199 Kč (–11 %)
  9 999 Kč
  Značka: MSR Záruka: doživotní
 • miniworks ex Doprava zdarma Kód: 56425
  MSR MiniWorks EX - filtr
  Momentálně nedostupné (1 ks)

  MSR MiniWorks EX je nejprodávanější filtr svého druhu. Odolný, lehký a kompaktní, zaručuje dlouhodobou filtraci. Lze jej snadno čistit bez použití nářadí. Přečistí až 1 litr vody za minutu, odstraňuje bakterie a nečistoty a díky uhlíkovému jádru i nepříjemnou pachuť, způsobené organickými sloučeninami jako je jod, chlor, pesticidy atd.


  3 921 Kč
  Značka: MSR Záruka: 2 roky
 • MSR WaterFilter TrailShot Kód: 09385
  MSR TrailShot Microfilter - filtr + prodloužená záruka
  Na dotaz

  MSR TrailShot Microfilter je skladný, lehký filtr na cesty, který se vejde do kapsy a lze ho kompletně rozebrat. Microfiltr TrailShot používá technologií dutých vláken pro odstraňování vodou přenášených patogenních bakterií, prvoků (protozoí) a jemných pevných částic ze sladkovodních zdrojů. Tento filtr neodstraňuje viry.

  1 821 Kč (–10 %)
  1 638 Kč
     
  Značka: MSR Záruka: doživotní

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem