Výprodej Poslední kus Efekt lupa
 

Climbing Technology 5x Nimble Fixbar set NY 12cm green/orange - expreska

 

5x CT Nimble Fixbar Set NY je set 5 kusů expresek. Mimořádně robustní, ergonomocká a lehká expreska s vysokou pevností ideální pro sportovní lezení a intenzivní používání. Spodní karabinu drží ve správné poloze revoluční gumička Fixit. Hmotnost jedné expresky je 108g.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 689 Kč
Ušetříte 269 Kč (–10 %)
2 420 Kč
Kód produktu 2E688FDA0BST1
Značka Climbing technology
Kategorie Expresky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Typ: expreska
Pevnost v podélné ose: 25kN
Pevnost v příčné ose: 10kN
Pevnost s otevřenou západkou: 10kN
Světlost západky: 22mm
Hmotnost: 108g
Pevnost smyčky: 22kN
Materiál: hliník
Certifikace: CE EN 12275:2013-B, UIAA
Záruka: 2 roky

  • Gumička Fixit pro fixování spodní karabiny
  • Rovný a prohnutý zámek karabiny, pro snadnější zakládání lana
  • Vysoká pevnost karabin
  • CATCH FREE – tvar zámku karabiny zamezuje nežádoucí zachycení lana nebo smyčky

Podobné produkty

     
  • LIME SET NY PRO 2E661DCC0LSTP 1024x1024 Doprava zdarma Kód: 2E661DCC0QSTP
    Climbing Technology 6x Lime Set NY PRO 12cm green/grey - expreska
    Momentálně nedostupné

    CT Lime Set NY PRO je expreska s ideálním poměrem výkon / cena. Eloxované karabiny CT Lime jsou propojeny extra širokou polyamidovou plochou smyčkou s délkou 12cm. Spodní karabinu drží ve správné poloze revoluční gumička Fixit. Hmotnost jedné expresky je 95g. Ideální pro klasické horolezectví.

    2 399 Kč (–10 %)
    2 159 Kč
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
  • Climbing Technology Aerial Pro Set DY 12cm blue/silver - expreska Kód: 2E687FI C0Q
    Climbing Technology Aerial Pro Set DY 12cm blue/silver - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Climbing Technology Aerial Pro Set Dy je lehká, skvěle do ruky padnoucí expreska s vysokou pevností ideální pro sportovní lezení a intenzivní používání. Spodní karabina prohnutá pro snadnější zakládání lana a ve správné poloze ji drží revoluční gumička Fixit. Karabiny jsou propojené 11mm silnou dyneemou.


    519 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
  • K6715E611.jpg Akce Tip Kód: K6715E611
    Singing Rock Colt Set (6ks) - expresky
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Šest robustních za tepla kovaných odolných expresek Singing Rock COLT s plnými zámky určených pro sportovní lezení a nacvičování těžkých cest za zvýhodněnou cenu.

    2 750 Kč (–12 %)
    2 419 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  •  
  • FLY WEIGHT EVO LONG SET 2E692FV C0S Kód: 2E692FV COS
    Climbing Technology Fly-Weight Evo Long 35 cm - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (>5 ks)

    Climbing Technology Fly-Weight Evo Long 35 cm je dlouhá lehká expreska vhodná pro alpské a sportovní lezení. Délka smyčky 35 cm je ideální pro převislé pasáže, traverzy a rohy. Lehké karabiny Fly-Weight s dobrým poměrem pevnost/hmotnost. k Dostání v délce 35 a 55 cm.

    645 Kč (–10 %)
    579 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
  • M060CA00 DJINN AXESS 12 LowRes Kód: M060CA00
    Petzl Djinn Axess 12cm - expreska
    Obvykle odešleme do 48 h (1 ks)

    Djinn Axess je spolehlivý a odolný expreskový set vhodný pro začínající horolezce. Skládá se z expresky AXESS a dvou karabin DJINN, jedné s rovnou západkou určené pro kotvící body a jedné s prohnutou západkou pro připojování lana.


    543 Kč
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • Climbing Technology Lime Set NY 12cm green/grey - expreska Tip Kód: 2E661DZ C0L
    Climbing Technology Lime Set NY 12cm green/grey - expreska
    Obvykle odešleme do 24 h (5 ks)

    CT Lime Set NY je expreska s ideálním poměrem výkon / cena. Eloxované karabiny CT Lime jsou propojeny polyamidovou 16mm plochou smyčkou s délkou 12cm. Spodní karabinu drží ve správné poloze revoluční gumička Fixit. Hmotnost jedné expresky je 94g. Ideální pro klasické horolezectví.


    389 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

climbing-technology-logoClimbing Technology – materiál vyvíjený lezci, vyráběný v Evropě!

Na světovém trhu už tato značka působí více než 25let a za tu dobu nasbírala spoustu mezinárodních zkušeností s vývojem a výrobou lezeckého vybavení. Firma Climbing Technology se nachází v zeměpisné oblasti, která se vyznačuje uznávanou horolezeckou tradicí. Vždyť takové oblasti jako Arco či Brenta jsou od sídla společnosti vzdálené takřka, co by kamenem dohodil.

Díky své výrobě v Evropě naleznete vybavení Climbing technology prakticky v každé horolezecké kategorii. Mimo karabin, cepínů a expresekClimbing technology několik patentů. Mimo jiné i např. na revoluční jistítko Click-Up a Alpine-Up.

Výrobky Climbing Technology™ mají tříletou záruku. Climbing Technology™ zajišťuje výměnu vlastních výrobků v případě materiálového či výrobního poškození. Tato záruka se ovšem nevztahuje na poškození vzniklé nevhodnou manipulací nebo úpravou. Stejně tak se záruka nedá uplatnit na neudržované nebo špatně používané pomůcky.