• 1 z 3
 

Petzl Asap’Sorber Axess - tlumič pádu

 

Tlumič pádu PETZL ASAP'SORBER AXESS lze použít pouze s pohyblivým zachycovačem pádu ASAP nebo ASAP LOCK a umožňuje uživateli pracovat ve větší vzdálenosti od lana, aby ho ochránil před poškozením během určitých fází práce.

Dostupnost Obvykle odešleme do 48 h
Běžná cena 1 188 Kč
Ušetříte 119 Kč (–10 %)
1 069 Kč
   
Kód produktu L071CB00
Značka Petzl
Kategorie Tlumiče pádu
Záruka 3 roky
 

Hmotnost uživatele: 50 - 130kg
Délka tlumiče: 40cm
Hmotnost tlumiče: 205g
Certifikace: CE EN 355, ANSI Z359.13 6 feet

Skládá se z textilního vytrhávacího popruhu uzavřeného v pouzdře na zip, které chrání tlumič před oděrem a zároveň umožňuje pravidelné revize. Může být použit při záchraně pro dvě osoby s maximálním zatížením 250 kg.

Umožňuje uživateli udržovat lano v dostatečné vzdálenosti, aby:
- se uvolnil pracovní prostor
- bylo lano chráněno před ostrými nástroji a ostrými kontaktními body

Pohlcuje energii v případě pádu:
- roztržením popruhu se pohltí energie pádu a sníží se její působení na uživatele
- konstruováno pro uživatele s hmotností od 50 do 130 kg a smí být použito při evakuaci dvou osob do zatížení 250 kg
- odolné textilní pouzdro s otevíráním na obou koncích, chrání tlumič před oděrem nebo nečistotami a umožňuje jeho pravidelnou kontrolu

Konce jsou opatřeny chrániči STRING, které udržují spojky ve správné poloze a chrání popruh před oděrem

Podobné produkty

     
  • dwz6xn9gm9.04632 SBEA LANYARD 40 Kód: 04633
    Ocún Sbea Lanyard 9,5-9,8 mm - odsedávací smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Ocún Sbea Lanyard 9,5-9,8 mm je smyčka z lana se samočinnou absorpcí energie. Dodává se v délkách 40 a 75 cm v různých barevných provedeních.


    450 Kč
    Značka: Ocún Záruka: 2 roky
  • PA16 100 Red Tip Kód: 01605
    Ocún O-sling PAD 16 100 cm - smyčka
    Sklad výrobce - nutno ověřit

    100cm sešitá smyčka o síle 16 mm a pevnosti 22kN. Vyhovuje normě EN 566. Materiál Polyamid.


    140 Kč
       
    Značka: Ocún Záruka: 2 roky
  • W104 Kód: W1040R100
    Singing Rock Jingle II s ocelovými kroužky
    Obvykle odešleme do 48 h

    Singing Rock Jingle II je arboristický kotvící prostředek / délka 100, 120 a 150 cm / 25 kN / EN 795B

    958 Kč (–12 %)
    od 843 Kč
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  •  
  • L034AA00 CONNECT ADJUST LowRes Tip Kód: L034AA00
    Petzl Connect Adjust - odsedávací smyčka
    Momentálně nedostupné

    Petzl Connect adjust je jednoduchá nastavitelná odsedávací smyčka pro sportovní lezení. Ergonomický tvar lanové svěry ADJUST umožňuje rychlé a přesné nastavení délky smyčky.

    1 166 Kč (–10 %)
    1 048 Kč
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • C042 FINESSE LowRes Kód: C042AA00
    Petzl Finesse - smyčka
    Obvykle odešleme do 48 h

    PETZL FINESSE jsou ultra lehké smyčky pro propojení karabin. Na konci, kam se připojuje lano, jsou opatřeny chráničem STRING, který chrání popruh vůči oděru a udržuje karabinu ve správné poloze. Dodávají se ve dvou délkách: 10 cm a 17 cm.


    od 166 Kč
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • Beal Dynaclip 40 cm - odsedávací smyčka Kód: BLDC40
    Beal Dynaclip 40 cm - odsedávací smyčka
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Odsedávací smyčka Beal Dynaclip z dynamického lana se zašitým zakončením pro absolutní bezpečnost. Dynamické vlastnosti této smyčky jsou hlavní výhodou oproti běžně používaným plochým smyčkám.


    509 Kč
       
    Značka: Beal Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.205 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

petzl-logoFrancouzská rodinná firma PETZL se zabývá výrobou a vývojem horolezeckého vybavení a speleo vybavení. Sportovní vybavení: výstroj a technika pro horolezectví, sportovní lezení, lezení v ledu, záchranářské práce, canyoning a via ferraty. Pracovní vybavení: výstroj a technika pro práce ve výškách a náročné záchranné akce. Svítilny: čelovky pro sport, volný čas a práci. Díky novým technologiím a vysoké kvalitě se čelovky Petzl řadí mezi špičky v oboru.