V době od 2.1. do 9.1. budou probíhat inventury a budeme mít zavřeno.
Přejeme všem hezký nový rok 2023.

Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Wild Country Trisar 2 D - stan

 

Wild Country Trisar 2 D je extrémně odolný stan pro dvě osoby se čtyř prutou konstrukcí na náročnější turistiku do hor. Varianta Trisar 2D je větší varianta stanu Trisar 2 s dvěma vchody a s dvěma apsidami. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

Dostupnost Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)
Běžná cena 10 990 Kč
Ušetříte 1 651 Kč (–15 %)
9 339 Kč
   
Kód produktu 44TR22
Značka Wild Country
Kategorie Turistické stany
Záruka 2 roky
 

Pro počet osob: 2
Využití stanu:
3 - 4 roční období
Minimální váha:
3,25 kg - 3,5 kg
Sbalený rozměr:
50 x 18 cm
Vodní sloupec tropika:
4 000 mm
Vodní sloupec podlážky:
6 000 mm
Materiál tropika:
Stormtex P4000 FR
Materiál podlážky:
Aqua Stop P6000
Počet prutů:
4 ks
Materiál prutů:
Superflex Alloy
Průměr prutů:
8,5 mm
Záruka: 2 roky

Záruka a opravy
Na stany Terra Nova poskytujeme doživotní záruku na výrobní vady a vady materiály. Stany Wild Country mají dvouletou záruku.
Firma Terra Nova Equipment vyrábí stany pod značkou Terra Nova a Wild Country víc jak 30 let. Část výroby stále probíhá v Anglii v Derbyshire, kde má vlastní laboratoře i venkovní testovací centrum. Díky výrobě v Anglii jsme schopni váš stan při poškození opravit a poskytnout všechny náhradní díly.

Dvojmístný samostojný stan je díky konstrukci ze třech duralových prutů velmi odolný a ochrání vás i v nejnáročnějších podmínkách. Wild Country Trisar 2 je vhodný pro vysokohorskou turistiku a celoroční používání. Nezklame vás ani v zimní vichřici. Stan je prostorný s velkou předsíňkou, kam schováte velké množství vybavení a pohodlně v ní uvaříte. Nízkou váhu 1,3 kg na osobu v batohu skoro ani neucítíte.

Garance nepromokavosti

Materiál Stormtex má polyuretanový zátěr a podlepené švy, které mu zaručují nepromokavost. Podlaha stanu má zvednuté stěny, což vytváří jakousi vanu, která zabezpečuje, že voda nebo sníh nevnikne do vnitř stanu. Venkovní stan dosahuje až k zemi aby stan nepodfoukl silný vítr a v zimě se pod venkovní plášť nedostal sníh. Nemusíte se obávat jestli je vodní sloupec 6000 mm dostatečný, Terra Nova vám na základě více jak 30 letých zkušeností garantuje, že stan Trisar vám nepromokne. Všechny stany Wild Country mají ‘’Waterproof Guarantee“ !

Spolehlivý v dešti i sněžení

Díky třem prutům z velmi odolného tvrzeného temperovaného duralu a příměsí Scandia 7001 T6 Superflex, speciálně navrhnutého a testovaného firmou Terra Nova, je stan Trisar 2 určený do náročných podmínek ve vysokohorském terénu. Pruty jsou umístěné v tunelech, které eliminují vibrace prutů ve větru, a zvyšují jejich pevnost tím, že rozkládají zatížení po celé délce prutů. Stan je tak velmi odolný proti poškození od větru. Tři křížení semi geodetické konstrukce dodávají stanu velkou stabilitu i v silném větru nebo při zatížení sněhem. Tyto podmínky vás v Alpách často zastihnou v létě i v zimě. Díky unikátní a extrémně pevné konstrukci se ve stanu Trisar2 i ve vichřici pohodlně vyspíte a odpočinete si na další túru.      

Stan stojí i bez kolíků

Samostojná konstrukce stanu umožní postavit stan i na tvrdém podkladu, kde je těžké použít kolíky. Stan je možné vypnout devíti vypínacími šňůrami a tím se stan stane ještě odolnější proti silnému větru. Reflexní šňůry oceníte, když se budete potmě a s čelovkou vracet z túry. Samostojnou konstrukci využijete i při pěkném počasí, kdy si stan můžete postavit i bez tropika jen aby vás ochránil proti hmyzu.

Ani zima ani horko

Tkanina vnitřního stanu je proti síťovině vhodnější do horských podmínek díky svojí vyšší pevnosti a díky větší hustotě tkaní i vyššími izolačními vlastnostmi. V horách se v noci výrazně ochladí a zvýšená izolace vám zvýší komfort při spánku. V době teplých nocí oceníte odvětrání pomocí dvojitých dveří z tkaniny a síťoviny. Tkaninu odzipujete a přes síťovinu se zvýší proudění vzduchu, který ochladí vnitřek stanu, a vy se pohodlně vyspíte. Stan má důmyslný systém odvětrání, které eliminuje kondenzaci vodních par. Dveře se dají otevřít zespodu i z vrchu a tím můžete vytvořit komínový efekt pro zvýšení cirkulace vzduchu, což oceníte při vaření v předsíňce, když je venku špatné počasí.

V batohu o něm ani nevíte

Firma Terra Nova Equipment vyrábí nejlehčí stany na světě, které jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů. Za víc než 30 let kdy vyrábí stany, nasbírala know how o výrobě těch nejlehčích a nejodolnějších stanů na trhu a tyto zkušenosti využívá při výrobě cenově dostupnějších stanů Wild Country.

Dvojmístný stan váží jen 1,3 kg na osobu, což je méně než „petka“ s vodou. Takovou váhu v batohu neucítíte ani při náročných výstupech a dlouhých pochodech. Duralové pruty se dají zkrátit pro snadné nabalení do batohu. Látky stanu jsou díky důmyslnému tkaní s ripstopem lehké a přitom pevné a v batohu zaberou jen minimální místo.

Velká předsíňka, v které si uvaříte za špatného počasí

Předsíňka stanu je dostatečně prostorná, tak abyste si v ní uvařili, když čekáte na dobré počasí. Při dlouhých pochodech nebo túrách po ledovci potřebujete hodně různého vybavení, které přehledně uložíte do předsíňky, a uvnitř stanu vám zůstane dostatek místa na komfortní spánek.

Jednoduše a rychle postavený za 5 minut díky:

Rychlému vložení prutů do tunelů
Intuitivnímu barevnému označení prutů, tunelů a poutek
Náběhem na jednotlivých dílech prutů

Garance a ocenění

Všechny stany Wild Country mají ‘’Waterproof Guarantee“ - Garantujeme vám, že stan nepromokne!


4 testy aby Vás stan nezklamal

Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model stanu testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou materiály venkovního i vnitřního stanu na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. Pruty jsou testované na pevnost v ohybu. Venkovní stan je vyrobený z polyesteru s chemickou úpravou proti degradaci UV zářením.

Stany Terra Nova a Wild Country získali množství ocenění, které garantují naši schopnost vyrábět nejlepší stany na trhu:

Zápis do Guinnessově knize rekordů
Množství ocenění Best in Test
Množství ocenění Best in Class
Množství ocenění za nejlehčí stan na světě ve své kategorii
Stany jsou síni slávy prestižního magazínu Trail Magazin
Ocenění - Trail Magazin, Outdoor Industry Award, Alpin Magazín, Trek and Mountain magazin, The Great Outdoors,...

Stany Terra Nova se dlouhodobě používají na náročných expedicích v polárních oblastech, Himalájích, ale i při adventure závodech. Dnes používá stany Terra Nova neúspěšnější slovenský výškový horolezec Peter Hámor a vybrala si je Slovenská Expedice na Dhaulágirí.

Podobné produkty

   
 • WCCoshee3 01 Doprava zdarma Kód: 44CO3
  Wild Country Coshee 3 - stan
  Na dotaz

  Wild Country Coshee 3 je velmi lehký stan s dvěma vchody s předsíňkami, který postavíte za chvilku a můžete se na něho spolehnout i v silném větru. Vhodný na turistiku, cyklistiku, motorky a cestování. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

  6 590 Kč (–14 %)
  5 699 Kč
     
  Značka: Wild Country Záruka: 2 roky
 • CAM001536 000 Doprava zdarma Kód: 2905
  Camp Minima 3 Pro - stan
  Na dotaz

  Camp Minima 3 Pro je superlehký dvouplášťový kompaktní stan pro 3 osoby. Hmotnost pouhých 2,4kg. Ideální pro turistiku i alpinismus. Vrchní plášť je kompletně vodě odolný a připevňuje se ke konstrukci tyčí pomocí suchých zipů.

  11 390 Kč (–15 %)
  9 679 Kč
     
  Značka: Camp Záruka: 2 roky
 • euro msr hubbanx flyclosed pr Doprava zdarma Kód: 06203
  MSR Hubba NX - stan
  Na dotaz

  MSR Hubba NX je turistický stan pro jednu osobu vhodný pro pěší turistiku během tří sezón. Ideální nízká hmotnost vás nebude zpomalovat při sólo výstupu v Alpách ani při desetidenním treku na Aljašce. Optimalizovaná, symetrická geometrie stanu vás nebude nijak omezovat a budete se cítit pohodlně.

  13 999 Kč (–10 %)
  12 540 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 •  
 • CDSN MSR Tent Elixir2 RainDoorOpen PR Tip Doprava zdarma Kód: 10311
  MSR Elixir 2 - stan + prodloužená záruka + hovězí Jerky 25g zdarma
  Na dotaz

  Inovovaný lehký stan MSR Elixir 2 má větší předsíň o 35%, barevně odlišené poutka a pruty pro snadné postavení stanu, fosforeskující poutka zipů pro snadnou orientaci v noci, úložná síťová kapsa uvnitř stanu.Momentálně se vzhledem k poměru výkon/cena jedná o jeden z nejprodávanějších stanů v ČR.

  9 799 Kč (–10 %)
  8 819 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • 09304 msr muthahubbanx flyclosed Doprava zdarma Kód: 09304
  MSR Mutha Hubba NX - stan
  Na dotaz

  MSR Mutha Hubba NX je turistický stan pro tři osoby vhodný pro pěší turistiku během tří sezón. Díky novému půdorysu nabízí pohodlí při vstupu každému nocležníkovi. Stan se při svých vnějších rozměrech a přesto nízké hmotnosti dobře nosí a bude vám tak sloužit při dalekých cestách, ale i při víkendových výletech.

  19 599 Kč (–10 %)
  17 670 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • CDSN MSR Tent Elixir3 RainDoorClosed PR Doprava zdarma Kód: 10312
  MSR Elixir 3 - stan + prodloužená záruka
  Na dotaz

  Inovovaný (2018) lehký stan MSR Elixir 3 má větší předsín o 35%, barevně odlišené poutka a pruty pro snadné postavení stanu, fosforeskující poutka zipů pro snadnou orientaci v noci, úložná síťová kapsa uvnitř stanu.

  12 043 Kč (–10 %)
  10 830 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
Hmotnost 3.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

wildcountry_logoWild Country je značka firmy Terra Nova. Tato anglická firma vyniká především dlouholetou výrobou stanů, u kterých garantuje vysokou kvalitu, nepromokavost a nízkou hmotnost. Není náhodou, že právě z jejich dílny pochází nejlehčí stan na světě a za své stany získávají po světě řadu ocenění. Terra Nova znamená vysoká kvalita, extrémně nízká hmotnost, špička na trhu. Wild Country zase cenovou dostupnost pro každého, stejná konstrukce jako u řady Terra Nova. Ve většině případů se stany za desítky tisíc od stanů levnějších liší právě použitým materiálem. Konstrukce zůstává.

Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model stanu testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou materiály venkovního i vnitřního stanu na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. Pruty jsou testované na pevnost v ohybu. Venkovní stan je vyrobený z polyesteru s chemickou úpravou proti degradaci UV zářením.