• 1 z 7
 

Lifeventure Inflatable Pillow - polštářek

 

Komfortní nafukovací cestovní polštářek z polyesteru a příjemného TPU (Thermoplastic Polyuretan) potahu. Vímě že hmotnost a prostor jsou to nejdůležitější při cestování a je potřeba se vždy rozhodovat co nechám doma a co si vezmu s sebou. Nafukovací polštářek Inflatable Pillow je proto navržen tak, aby nezabíral mnoho místa a zároveň v zavazadle byl jen nepatrnou zátěží.

Dostupnost Obvykle odešleme do 48 h
469 Kč
   
Kód produktu 65390
Značka Lifeventure
Kategorie Polštářky
Záruka 2 roky
 

Hmotnost: 77 g
Rozměr: 360 x 510 x 100 mm
Záruka: 2 roky

Dvojitý ventil umožňuje naplnit nebo vyfouknout polštář v několika sekundách. Nyní můžete složit hlavu a dobít baterie, ať jste kdekoli. Ideální pro podporu hlavy nebo bederní páteře. Podívejte se na obrázky jak funguje ventil.

  • Polyesterové a TPU tkaniny
  • Ergonomický tvar
  • Rychlé nafouknutí a vyfouknutí
  • Odolné pouzdro
Hmotnost 0.077 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

lifeventure-logoJiž více než 20 lety vyrábí Lifeventure vybavení pro cestování a volný čas. Lifeventure vytvořili cestovatelé pro svá dobrodružství, kteří při svých cestách po celém světě zjistili, že neexistuje ideální produkt, který by jim poskytl to co potřebují. Výrobky sice existovaly, ale nebyl u nich brán ohled na velikost, hmotnost a kvalitu. Lifeventure se tedy zaměřuje především na tyto vlastnosti.