Buff Streaks Multi - šátek

 

Original Buff® je multifunkční bezešvý šátek vyrobený z recyklovaného polyesteru. Jemný polyesterový úplet má tvar tubusu, je flexibilní a příjemný na dotek. Nově je použito strečového materiálu, který je pružný do všech 4 stran. Tento materiál šátek Buff předurčuje k využití při různých sportovních aktivitách, ale rovněž na běžné nošení.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 439 Kč
Ušetříte 40 Kč (–9 %)
399 Kč
   
Kód produktu 123446.555.10
Značka Buff
Kategorie Pánské šátky
Záruka 2 roky
 

Vzor: dle obrázku
Materiál: 95% polyester 5% elastan
Odolnost proti slunci: UPF50 +
Rozměry: 22,3 x 53 cm
Obvod hlavy: 50 - 58 cm

Hlavní přednosti:

 • Technologie UltraStretch: vysoce roztažitelný produkt určený pro maximální pohodlí a výkon.
 • Široká nabídka stylů a možností nošení.
 • UPF50 + certifikovaná ochrana proti slunci, proti ultrafialovému (UV) záření produkovanému sluncem.
 • Vyrobeno z recyklovaných materiálů.

Výrobky Buff® jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, jako jsou snowbordisti, lyžaři, skialpinisti, horolezci, lezci, cyklisti, běžci, tenisti, turisti a mnozí jiní. Buff výrobky jsou populární hlavně díky své jednoduchosti, pohodlnosti, praktičnosti, multifunkčnosti a všestrannosti. Velmi příjemně se nosí a chrání před chladem, sněhem, větrem ale i sluncem. Kolekce Buff je k dispozici ve stovkách různých barev, vzorů, velikostí, různých materiálů zabezpečujících vysokou ochranu při různých sportovních aktivitách.

Recyklované srdce

Udělejte pro svět více právě teď! Používání recyklovaných vláken je součástí našeho závazku k udržitelnějšímu světu. Recyklované výrobky a recyklované materiály znamenají druhý život, lepší budoucnost a lepší svět, ve kterém žijeme.

Výhody šátků Buff proti konkurenci

- Buff® je ORIGINÁLNÍ značka ve světě, která přišla jako první na trh s nápadem multifunkčních šátků (r.1992). Všechny další značky, které vyrábějí podobné produkty, v tomto trendu pokračují přibližně takto : Buff nazvali "tube", Polar Buff nazvali "tube with polar fleece", když Buff navrhl nové dvě velikosti - Baby a Junior Buff, kopírující konkurence jej nazvala a propagovala jako nový produkt pro děti, i když jeho velikost byla stejná, jako u dospělých multifunkčních šátků.

- Zatím co designéři a vývojáři společnosti Originál Buff pracují na kolekci celých 12 měsíců, konkurentům se ji podaří okopírovat v průběhu několika měsíců.

- Original Buff® má silně vybudovanou marketingovou politiku. Díky aktivní reklamě a hlavně kvalitním výrobkům je tato značka známá všude ve světě.

- Design je jedna z nejsilnějších stránek Buff®. Buff® má v nabídce velké množství různých vzorů a barev, aby si každý zákazník mohl vybrat tu, která se mu nejvíce líbí. Elegantní, zábavná, nenápadná, barevná, vážná, moderní nebo kasická. V nabídce je více než 300 variant.

- Drtivá většina konkurentů nepoužívá při výrobě multifunkčních šátků mikrovlákna, proto jsou jejich produkty méně elastické, méně dýchají, jsou měně větruodolné, déle schnou a tím jejich nošení není natolik příjemné.

- Produkty konkurence nemají standardní velikosti. Náhodně vybrané šátky mají různé velikosti (především co se týče šířky). Konkurenti nemohou produkovat vysoce kvalitní výrobky bez potřebné technologie. A tak se stává, že kontrola kvality je nízká, nebo žádná.

- Buff® používá unikátní balení na rozdíl od konkurence, což je další silný marketingový tah. Zákazníci snadno poznají Buff prostřednictvím typických kartónů a tak je rychle odliší o konkurenčních výrobků.

- Všechny Buff® výrobky jsou označené Buff logem (natištěné malé černé logo na textílii). Originál Buff nevyrábí produkty pro svou konkurenci. Není pravda, že kopie byla vyrobená výrobcem Buff, nebo že je to stejná kvalita za nižší cenu.

- Ochrana před sluncem: Výrobce Original Buff® dává pravidelně testovat nejen vlastní, ale také i konkurenční výrobky různým nezávislým institucím, které se zabývají testováním textilních výrobků – AITEX & ARPANSA. Mimo jiného, předmětem testování je i stupeň ochrany před ultrafialovým zářením. Tyto zkušebny se shodly na tom, že některé instituce poskytují zákazníkům klamné informace - vyvrátili tvrzení, že "tubular headwear" (vyráběný jedním z konkurentů), podobný multifunkčnímu šátku Buff, zabezpečuje ochranu UPF 50. Jejich skutečná hodnota byla UPF 10-15.

- Použití vysoce kvalitních vláken - mikrovláken a komplexního úpletového procesu má za následek zvyšování výrobních nákladů. Cena tak odpovídá kvalitě výrobku.

Podobné produkty

   
 • GZ501XX000 Kód: GZ501XX000
  Grivel Neck Gaiter - šátek
  Vyprodáno

  Všestranný tubusový šátek na krk z lehkého a pohodlného materiálu. Šátek Grivel Neck Gaiter lze použít několika různými způsoby jako nákrčník, čelenku, čepici nebo kuklu. Mimořádně praktická vychytávka na principu šátků Buff, ale tentokrát s logem Grivel.


  195 Kč
     
  Značka: Grivel Záruka: 2 roky
 • C0079BX00 Kód: C0079BX00
  Singing Rock Scarf Black Arrow - šátek
  Obvykle odešleme do 24 h (2 ks)

  Multifunkční šátek 8 v 1 s širokým spektrem použití (nové vzory 2017).


  420 Kč
     
  Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
 • C0081AX00.jpg Kód: C0081AX00
  Singing Rock Scarf Azure - šátek
  Momentálně nedostupné

  Multifunkční šátek 8 v 1 s širokým spektrem použití. Pro dokonalou ochranu proti chladu a větru. Může se použít jako kukla, čepice, maska, šátek, čelenka apod.


  420 Kč
  Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
 •  
 • C0080BX00 Kód: C0080BX00
  Singing Rock Scarf Logos - šátek
  Obvykle odešleme do 48 h

  Multifunkční šátek 8 v 1 s širokým spektrem použití (nové vzory 2017).


  420 Kč
     
  Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

buff-logoBuff® je registrovaná obchodní značka společnosti Original Buff S.A. Španělsko, která byla založená v roce 1992 a je výrobcem vůbec prvních multifunkčních a bezešvých šátků ve tvaru tubusu. Společnost začala s prodejem multifunkčních bezešvých šátků Buff v Španělsku v roce 1992 , s exportem do dalších zemí Evropy začala v roce 1995. Nyní se Buff prodává ve více než 40 zemích světa na všech kontinentech. Buff byla na počátku známá jen pod pojmem multifunkční bezešvé šátky. Kvalita, různost designů a spokojenost zákazníků byla výzvou pro rozšíření sortimentu této značky o nové produkty (Polar Buff, Reflective Buff, National Geographic Buff, Junior Buff, Baby Buff, Visor Buff, Combi Buff, apod.) Pravidelná inovace značky Buff se projevuje v každoročně obnovovaných designech, ale i v nových produktech.