Warmpeace Quilt 300 je péřový spacák pro dobrodruhy

Po péřovém spacáku Warmpeace Viking, který dlouhodobě patří k nejprodávanějším péřovým spacákům v České republice, přichází Warmpeace v sezóně 2021 s novinkou, kterou představuje dekový spacák Warmpeace Quilt 300. Cílovou skupinou pro použití tohoto péřáku dekového typu jsou zejména letní turisté a cestovatelé, rybáři, lovci, pozorovatelé zvěře, chataři, apod. Takže ano, spacák je vhodný zejména do teplejších venkovních podmínek nebo do auta, karavanu, do chaty. Tato péřová přikrývka (Quilt) vám poskytne dostatečný prostor nejen pro spaní, ale díky integrovaným kšandám můžete posedět několik hodin v chladných podmínkách pod péřovou ochranou této péřové deky a pozorovat v teple např. zvěř.

Chci koupit spacák Warmpeace Quilt 300 ►►

Technické parametry spacáku Warmpeace Quilt 300

Hmotnost: 790 g
Náplň: husí peří 300 g, 75/25 500 CUIN
Rozměr: 220x80 cm
Teplotní rozsah: 8°C / 3°C / -10°C
Absorbce vlhkosti: 90 g H2O
Paropropustnost: 64,5% RET 3,7 m2Pa/W-1
Vodoodpudivost: 1250 mm H2O
Komorový systém: "H" komory
Vnitřní materiál: recyklovaný loft nylon
Vnější materiál: recyklovaný loft nylon
Kompresní obal: 6,5 l

Rozměry spacáku

Velkou výhodou tohoto dekového péřáku jsou velké vnitřní rozměry a spacák je tak schopný pojmout i dvě dospělé osoby (200x80cm), které se uvnitř v nouzi vyspí. Délka spacáku 220cm je víc než dostatečná a spacák vám umožní v nohách uskladnit i nějaké věci nebo si zmuchlat část spacáku pod hlavu.

Po sbalení není spacák o moc větší než klasická 1,5 litrová PET lahev.

Quilt_07
Spacák Warmpeace Quilt 300 není po sbalení nijak extra velký

Šle a zip spacáku

Asi největší vychytávka tohoto spacáku jsou šle, přichycené ke spacáku suchým zipem a jsou výškově nastavitelné. Tyto látkové kšandy tak zajistí, že vám udrží spacák na místě a ten nebude sklouzávat k nohám.

Zip spacáku je ve tvaru L a spacák lze celý rozepnout. Tím lze vytvořit velkou obdélníkovou deku nebo ho pouze rozepnout ve spodní části a posouvat ho podle libosti.

Quilt_03
Díky kombinaci kšand a možnosti rozepnout jen spodek spacáku se dá ve Warmpeace Quilt 300 dělat spousta věcí

Určení spacáku Warmpeace Quilt 300

Spacák poslouží řidičům na cestách, rybářům, myslivcům, milovníkům pozorování přírody a všem, kteří chtějí prožít noc ve skrytu teplého spacáku. Tito všichni zmínění ocení možnosti tohoto Quiltu. Samozřejmě péřák lze použít i jako klasický dekový spacák a používat ho na chatě, v karavanu, ve stanu, ... ať už jako spacák nebo deku.

Spacák Warmpeace Quilt 300 v našem obchodě ►►

Quilt_05
Spacák Warmpeace Quilt 300 pohodlně drží na vpínatelných kšandách

Recenzi zpracoval testerský tým časopisu Svět outdooru, který od roku 1997 strávil 14 000 hodin prověřováním přes 1 000 výrobků na stovkách výprav do celého světa. Každé recenzi se věnuje několik lidí, včetně horských vůdců a špičkových sportovců.

Další recenze najdete na www.SvetOutdooru.cz/vybaveni