Raveltik

Raveltik je česká výrobní společnost s vlastním vývojovým zázemím, která je již od roku 1998 zaměřena na vývoj a výrobu horolezeckého vybavení a součástí pro práce ve výškách. Hlavním cílem a strategií společnosti je vyrábět moderní a bezpečné prostředky srovnatelné se světovou kvalitou a nabídnout zákazníkům široký sortiment vybavení pro zimní i letní lezení. Proto se Raveltik intenzivně věnuje vývoji nových výrobků, které jsou postupně uváděny na trh jak u nás, tak i v zahraničí.

V portofoliu firmy Raveltik najdeme především mačky, cepíny, šrouby do ledu a skoby.

V roce 2012 se firma Raveltik stala součástí koncernu Lanex - divize Singing Rock. Značka Raveltik tak postupně zanikne, ale sortiment zůstane. Plynule ji nahradí výrobky Singing Rock.

790
7901790790
   
 • raveltikpestr Výprodej Kód: 19900
  Skladem (1)

  Skalní horolezecké kladivo Raveltik Pestr slouží pro skalní výstupy, speleologii, práce ve výškách, pro zatloukání a vytloukání skob, vrtání apod. Kladivo je nepostradatelný pomocník každého lezce v horách.


  790 Kč
     
  Značka: Raveltik Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.