Highlander

Historie skotské firmy Highlander outdoor sahá do 80. let minulého století, kdy cesty za dobrodružstvím v horách byly považovány za nákladný sport. Firma Highlander začala uvažovat o možnosti poskytnout horolezecké zážitky všem díky ideální skladbě při výběru materiálů na vybavení v poměru výkon/cena. Do dnešního dne neustále Highlander vyrábí oblečení a vybavení do hor v duchu původní filozofie. Highlander je firma outdoorových nadšenců pro outdoorové nadšence. Všichni zaměstnanci Highlander v sobě mají zakořeněnou hlubokou a trvalou lásku k přírodě, kterou sledují svými vlastními způsoby - ať už se jedná o závod na horském kole, pěší turistiku do odlehlého údolí, do divočiny, k moři, ke skotským řekám, za surfováním, plavání nebo pádlováním.

Nové outdoorové výrobky slavily úspěch a společnost Highlander tak začala nabízet nezávislé outdoorové a vojenské zboží ve Velké Británii. V průběhu let společnost Highlander neustále rozšiřuje své podnikání, rozšiřuje se do národních maloobchodních řetězců a vyváží do Evropy i mimo ni. V roce 2005 se firma musela přestěhovat do většího areálu v Livingstonu.

540
5411540541
   
 • SS00760 highlander glenshee navleky cerna 1 Kód: SS00760
  Highlander Glenshee - návleky
  Obvykle odešleme do 24 h

  Highlander Glenshee jsou lehké a nepromokavé návleky navržené tak, aby vás udržely v suchu při dešti, ve sněhu a blátě. Odolnost proti vodě 3 000 mm H2O a technologie AB-TEX pomohou udržet vaše nohy v suchu a chrání je před blátem a dalšími nečistotami.


  540 Kč
  Značka: Highlander Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem