Od pondělí 10. 5. 2021 OTEVÍRÁME PRODEJNU.
Těšíme se na Vás!

Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Wild Country Coshee 3 - stan

 

Wild Country Coshee 3 je velmi lehký stan s dvěma vchody s předsíňkami, který postavíte za chvilku a můžete se na něho spolehnout i v silném větru. Vhodný na turistiku, cyklistiku, motorky a cestování. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 6 590 Kč
Ušetříte 891 Kč (–14 %)
5 699 Kč
   
Kód produktu 44CO3
Značka Wild Country
Kategorie Turistické stany
Záruka 2 roky
 

Pro počet osob: 3-4
Využití stanu:
3 sezóny
Určení:
turistika, cyklistika, motorky, cestování
Výhody:
lehký, malý po sbalení, dva vchody s předsíňkami, jednoduché postavení
Minimální hmotnost:
2,45 kg
Maximální hmotnost:
2,6 kg
Sbalený rozměr:
42 x 17 cm
Čas postavení:
3 min
Počet vchodů:
2
Počet předsíněk:
2
Vodní sloupec tropika:
4 000 mm
Vodní sloupec podlážky:
6 000 mm
Materiál tropika:
Stormtex PU zátěr 4000 mm Ripstop s DWR impregnací
Materiál podlážky:
Aqua Stop PU zátěr 6000 mm Ripstop
Vnitřní stan:
tkanina a síťovina
Počet prutů:
2 ks
Materiál prutů:
Superflex Dural Scandium
Průměr prutů:
8,5 mm
Typ stanu:
asymetrický tunel
Samostojný:
Ne
Půdorys stanu:
228 x 220 cm
Půdorys předsíňky:
20 x 228 cm + 30 x 228 cm
Výška stanu:
95 cm
Úprava proti UV:
ano
Úprava proti hoření:
ano
Počet kolíků:
10 x Dural
Počet vypínacích šnůr:
6 x Reflex
Záruka: 2 roky (doživotní)

Záruka a opravy
Na stany Terra Nova poskytujeme doživotní záruku na výrobní vady a vady materiály. Stany Wild Country mají dvouletou záruku.
Firma Terra Nova Equipment vyrábí stany pod značkou Terra Nova a Wild Country víc jak 30 let. Část výroby stále probíhá v Anglii v Derbyshire, kde má vlastní laboratoře i venkovní testovací centrum. Díky výrobě v Anglii jsme schopni váš stan při poškození opravit a poskytnout všechny náhradní díly.

2-3 místný stan s dvěma vchody a prostornými předsíňkami po celé délce stanu, kam schováte za nepříznivého počasí všechno svoje vybavení. Tunelová konstrukce z duralových prutů je velmi lehká, jednoduše postavitelná a odolná proti větru. Stan postavíte dříve, než se vám ohřeje voda na čaj - asi za cca 3 minuty. Coshee 3 je ideální pro turisty a cyklisty, kteří mají rádi dlouhé přechody a túry na lehko a potřebují se na stan spolehnout i za špatného počasí. Zabalený stan je velmi malý a zabere vám místo v batohu asi jako 2,5 l Coca Cola.

Stan budete mít postavený dříve, než se vám ohřeje voda na jídlo!
Tunelová konstrukce ze dvou prutů je velmi jednoduchá na postavení. Vnitřní a venkovní stan postavíte najednou, což výrazně urychlí a zjednoduší jeho postavení. Při jeho postavení, které trvá cca 3 min, nemusíte ani přemýšlet - jednoduchost stavby umožňuje barevné označení prutů, tunelů a poutek a díly prutů a náběhy do sebe sami zapadají. Stavba stanu Coshee je radost!

Lehký stan na těžké túry
Díky lehké tunelové konstrukci a lehkému materiálu s vysokou pevností je stan Coshee lehčí a menší než 2,5 l Coca Coly. Nízkou hmotnost a velmi malý objem oceníte na dlouhých a náročných přechodech hřebenů nebo dlouhých etapách na kole nebo motorce. Wild Country Coshee Micro je stan pro každého, kdo chce šetřit síly díky minimální váze batohu.

Stan na který se můžete spolehnout i v silném větru.
→ Předtvarované Superflex pruty z leteckého temperovaného duralu 7001 T6 s příměsí Skandia neprasknou
→ Tvar tunelu se sníženou jednou stranou obtéká vzduch bez odporu a vibrací, vy se pohodlně vyspíte
→ Nízký stan, který nevyčnívá nad terén a vítr ho jen pohladí, vám zabezpečí klidný spánek
→ Kombinace uchycení prutů v tunelech a pomocí háčků zabezpečí rozložení tlaku větru na celou délku prutů, což zabezpečuje odolnost stanu

Malý stan, velké zážitky
Za víc jak 30roků ví Terra Nova Equipment jak vyrobit ty nejmenší a nejlehčí stany na světě. Klíč je ve správném poměru různých druhů vláken materiálu venkovního a vnitřního stanu, což zabezpečuje minimální hmotnost při dostatečné pevnosti, ale také minimum švů, unikátní zátěry, anebo pruty z krátkých dílů a ušlechtilých materiálů. Stan Wild Country Coshee 3 z dílny Terra Nova vám v batohu zabere minimum místa, díky čemu si můžete sebou raději vzít teplejší spacák.

Komfortní spánek bez vlhka a dusna
V průběhu teplých nocí oceníte důmyslné odvětrávání pomocí větracích otvorů ze síťoviny, která zvýší proudění vzduchu díky čemu se pohodlně vyspíte. Chytré umístění ventilačních otvorů ve stanu vytváří komínový efekt, vzduch tak cirkulací eliminuje kondenzaci vodních par. Ve stanu se tak nedrží vlhkost a vy se budete cítit komfortně a ráno vstanete odpočinutí. Větrací otvory jsou regulovatelné a tak si můžete regulovat teplotu ve stanu, aby vám nebylo teplo ani zima. Díky dobré ventilaci se stan rychle vysuší a vy ho můžete rychle sbalit suchý.

Velká předsíňka, v které si uvaříte i za špatného počasí
Velká předsíňka po celé délce je dostatečně prostorná tak, abyste si v ní uvařili, když čekáte na dobré počasí. Při dlouhých přechodech v horách se potřebujete dobře vyspat, proto všechno vybavení pohodlně uložíte do předsíňky a ve stanu vám zůstane dostatek místa na komfortní spánek. Stan má povrchový materiál s nehořlavou úpravou a množství vnitřních kapes na vaše drobnosti.

Garance nepromokavosti
Materiál Stormtex má polyuretanový zátěr a podlepené švy, které mu zaručují nepromokavost. Podlaha stanu má zvednuté stěny, což vytváří jakousi vanu, která zabezpečuje, že voda nebo sníh nevnikne dovnitř stanu. Venkovní stan dosahuje až k zemi aby stan nepodfoukl silný vítr a v zimě se pod venkovní plášť nedostal sníh. Nemusíte se obávat, jestli je vodní sloupec 6000 mm dostatečný, Terra Nova vám na základě více jak 30 letých zkušeností garantuje, že stan Coshee vám nepromokne. Všechny stany Wild Country mají ‘’Waterproof Guarantee“ !

4 testy aby Vás stan nezklamal
Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model stanu testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou materiály venkovního i vnitřního stanu na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. Pruty jsou testované na pevnost v ohybu. Venkovní stan je vyrobený z polyesteru s chemickou úpravou proti degradaci UV zářením.

Stany Terra Nova a Wild Country získali množství ocenění, které garantují naši schopnost vyrábět nejlepší stany na trhu:

→ Zápis do Guinnessově knihy rekordů
→ Množství ocenění Best in Test
→ Množství ocenění Best in Class
→ Množství ocenění za nejlehčí stan na světě ve své kategorii
→ Stany jsou síni slávy prestižního magazínu Trail Magazin
→ Ocenění - Trail Magazin, Outdoor Industry Award, Alpin Magazín, Trek and Mountain magazin, The Great Outdoors,...

Stany Terra Nova se dlouhodobě používají na náročných expedicích v polárních oblastech, Himalájích, ale i při adventure závodech. Dnes používá stany Terra Nova neúspěšnější slovenský výškový horolezec Peter Hámor a vybrala si je slovenská Expedice na Dhaulágirí.

Podobné produkty

   
 • MSR Carbon Reflex 2 Fly Doprava zdarma Kód: 10341
  MSR Carbon Reflex 2 - stan + prodloužená záruka + hovězí Jerky 25g zdarma
  Na dotaz

  MSR Carbon Reflex 2 je dvojplášťový stan pro dva. Ideální stan pro turisty, kteří hledají nízkou hmotnost, ale lepší řešení než poskytuje žďárák nebo přístřešek z plachty. Stan disponuje pohodlným životním prostorem pro dvě osoby při zachování neuvěřitelně nízké hmotnosti.

  17 499 Kč (–10 %)
  15 789 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • filename 1429 l Doprava zdarma Kód: 157246
  Pinguin Gemini 150 - stan
  Expedujeme do 48 h

  Pinguin Gemini 150 je léty prověřený model s dvěma vchody a předsíňkami, s osvědčenou konstrukcí s příčným vrcholovým prutem. Poskytuje dostatek prostoru a komfort vlastního vchodu nocležníkům na obou stranách ložnice. Tuhost konstrukce předurčuje stan k použití i v náročných podmínkách.

  5 869 Kč (–10 %)
  5 282 Kč
     
  Značka: Pinguin Záruka: 2 roky
 • wctrisar 01 Doprava zdarma Kód: 44TR3
  Wild Country Trisar 3 - stan
  Expedujeme do 24 h (1)

  Wild Country Trisar 3 je extrémně odolný stan s překvapivě nízkou váhou za rozumnou cenu, na který se můžete spolehnout i v alpských podmínkách. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

  9 490 Kč (–16 %)
  7 999 Kč
     
  Značka: Wild Country Záruka: 2 roky
 •  
 • MSR Carbon Reflex 3 Fly Doprava zdarma Kód: 10342
  MSR Carbon Reflex 3 - stan + prodloužená záruka + hovězí Jerky 25g zdarma
  Na dotaz

  MSR Carbon Reflex 3 je dvojplášťový stan pro tři. Ideální stan pro turisty, kteří hledají nízkou hmotnost, ale lepší řešení než poskytuje žďárák nebo přístřešek z plachty. Stan disponuje pohodlným životním prostorem pro tři osoby při zachování neuvěřitelně nízké hmotnosti.

  22 421 Kč (–10 %)
  20 216 Kč
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • WCTRISAR2 Doprava zdarma Kód: 44TR2
  Wild Country Trisar 2 - stan
  Expedujeme do 24 h (1)

  Wild Country Trisar 2 je extrémně odolný stan s překvapivě nízkou váhou za rozumnou cenu, na který se můžete spolehnout i v alpských podmínkách. Doživotní záruka na protečení a výrobní vady.

  7 990 Kč (–16 %)
  6 739 Kč
     
  Značka: Wild Country Záruka: 2 roky
 • CAM001535 000 Doprava zdarma Kód: 2902
  Camp Minima 2 Pro - stan
  Na dotaz

  Camp Minima 2 Pro je superlehký dvouplášťový kompaktní stan pro 2 osoby. Hmotnost pouhých 2,1kg. Ideální pro turistiku i alpinismus. Vrchní plášť je kompletně vodě odolný a připevňuje se ke konstrukci tyčí pomocí suchých zipů.

  10 590 Kč (–10 %)
  9 490 Kč
     
  Značka: Camp Záruka: 2 roky
Hmotnost 2.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

wildcountry_logoWild Country je značka firmy Terra Nova. Tato anglická firma vyniká především dlouholetou výrobou stanů, u kterých garantuje vysokou kvalitu, nepromokavost a nízkou hmotnost. Není náhodou, že právě z jejich dílny pochází nejlehčí stan na světě a za své stany získávají po světě řadu ocenění. Terra Nova znamená vysoká kvalita, extrémně nízká hmotnost, špička na trhu. Wild Country zase cenovou dostupnost pro každého, stejná konstrukce jako u řady Terra Nova. Ve většině případů se stany za desítky tisíc od stanů levnějších liší právě použitým materiálem. Konstrukce zůstává.

Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model stanu testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou materiály venkovního i vnitřního stanu na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. Pruty jsou testované na pevnost v ohybu. Venkovní stan je vyrobený z polyesteru s chemickou úpravou proti degradaci UV zářením.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.