Climbing Technology Fly-Weight Evo pack - karabiny

 

Set pěti ultralehkých eloxovaných drátových karabin CT Fly-Weight Evo v různých barvách - zlaté, oranžové, červené, zelené a modré. Ideální použití jako karabiny na friendy a další jistící pomůcky. Hmotnost karabiny pouze 25g.

Dostupnost Sklad výrobce - nutno ověřit
Běžná cena 1 059 Kč
Ušetříte 106 Kč (–10 %)
953 Kč
   
Kód produktu 2C43900999ST1
Značka Climbing technology
Kategorie Karabiny
Záruka 2 roky
 

Typ: karabina
Pevnost v podélné ose: 25kN
Pevnost v příčné ose: 7kN
Pevnost s otevřenou západkou: 8kN
Světlost západky: 20mm
Hmotnost: 25g
Pojistka zámku: drátová
Materiál: hliník
Certifikace: CE EN 12275:2013-B, UIAA
Záruka: 2 roky

  • nízká hmotnost

Podobné produkty

     
  • Camp Compact Oval Lock - karabina Kód: 1115
    Camp Compact Oval Lock - karabina
    Obvykle odešleme do 24 h (2 ks)

    Oválné karabiny jsou kompaktní, lehké a zároveň velice pevné. Jsou ideální pro big wall, do jeskyní, záchranářství nebo při práci s kladkou. Výhodou oválné karabiny je, že se při manupulaci s lanem a jistícími prostředky, neprotáčí kolem své osy.


    329 Kč
       
    Značka: Camp Záruka: 2 roky
  • K0122EE07 Kód: K0122EE07
    Singing Rock Oxy Triple Lock - karabina
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Singing Rock OXY Triple Lock je oválná karabina speciálně navržená pro použití s kladkami, blokanty nebo slaňovacími a jistícími prostředky. Oválná karabina / triple lock pojistka / Keylock / světlost 21 mm / 26 kN / 81 g

    440 Kč (–10 %)
    396 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • TRICKY 2E693FY WNJ Kód: 2E693FY
    Climbing Technology Tricky - šáhlo
    Obvykle odešleme do 24 h (3 ks)

    Climbing Technology Tricky je 35cm dlouhá šáhlovací expreska, která se skládá z karabiny CT Nimble, polotuhého polyamidového popruhu a zajišťovací gumičky Fixit. Climbing Technology Tricky vám umožní zapínat jištění i v případech, kdy jsou vaše ruce krátké a odvaha malá. S expreskou CT Tricky cvaknete nýt nebo borhák, na který s normální expreskou nedosáhnete!

    819 Kč (–10 %)
    737 Kč
       
    Značka: Climbing technology Záruka: 2 roky
  •  
  • M33A SL OK SL LowRes Kód: M33A SL
    Petzl OK Screw-Lock - karabina
    Sklad výrobce - nutno ověřit

    Lehká hliníková karabina symetrického oválného tvaru, která umožňuje optimální zatížení pomůcek se širokou připojovací plochou, jako jsou např. kladky, výstupové blokanty a nebo kladky s integrovaným blokantem.


    454 Kč
       
    Značka: Petzl Záruka: 3 roky
  • K4241ZO07 Akce Kód: K4241ZO07
    Singing Rock Ovál karabina ocel Triple-Lock
    Obvykle odešleme do 48 h

    Singing Rock Ovál je ocelová karabina - spojka - určená pro výškové práce. Ocelová karabina Ovál má triple-lock zámek s key-lock systémem. Snadná manipulace i v rukavicích.


    340 Kč
       
    Značka: Singing Rock Záruka: 2 roky
  • bea001086 000 Kód: BMCLBQ.O
    Beal Be Quick - karabina
    Obvykle odešleme do 24 h (1 ks)

    Beal Be Quick je asymetrická "D" karabina se šroubovací pojistkou zámku, upraveným pro pevné dotažení klíčem (14).


    249 Kč
    Značka: Beal Záruka: 2 roky
Hmotnost 0.025 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

climbing-technology-logoClimbing Technology – materiál vyvíjený lezci, vyráběný v Evropě!

Na světovém trhu už tato značka působí více než 25let a za tu dobu nasbírala spoustu mezinárodních zkušeností s vývojem a výrobou lezeckého vybavení. Firma Climbing Technology se nachází v zeměpisné oblasti, která se vyznačuje uznávanou horolezeckou tradicí. Vždyť takové oblasti jako Arco či Brenta jsou od sídla společnosti vzdálené takřka, co by kamenem dohodil.

Díky své výrobě v Evropě naleznete vybavení Climbing technology prakticky v každé horolezecké kategorii. Mimo karabin, cepínů a expresekClimbing technology několik patentů. Mimo jiné i např. na revoluční jistítko Click-Up a Alpine-Up.

Výrobky Climbing Technology™ mají tříletou záruku. Climbing Technology™ zajišťuje výměnu vlastních výrobků v případě materiálového či výrobního poškození. Tato záruka se ovšem nevztahuje na poškození vzniklé nevhodnou manipulací nebo úpravou. Stejně tak se záruka nedá uplatnit na neudržované nebo špatně používané pomůcky.