Vážení zákazníci,
naše firma funguje a zboží odesíláme v běžném režimu.
V období karantény zasíláme k objednávkám nad 5000 Kč společenskou hru ZDARMA - více informací zde

Cyklocomputery

Před výběrem cyklocomputeru je důležité ujasnit si, jaké funkce od něj budeme požadovat. Jsme-li pouze rekreační cyklisté, cykloturisti nebo na kole závodíme? Důležitá kritéria, podle kterých se budeme rozhodovat jsou: cena, počet funkcí, drát/bezdrát.

Níže najdete stručný seznam funkcí nejčastěji se vyskytujících v jednotlivých třídách cyklocomputerů.

Základní modely: Aktuální rychlost, denní kilometry, kilometry celkem, doba jízdy, hodiny

Střední třída: to co základní + průměrná rychlost a její porovnávání s aktuální, maximální rychlost, aktuální frekvence šlapání, průměrná frekvence šlapání, stopky, podsvícení displeje, možnost mít uložené dva průměry kol (například střídáme MTB a silniční kolo) atd.

Top třída: to co předchozí + měření teploty, měření nadmořské výšky a s tím spojené funkce, měření srdeční frekvence a s tím spojené funkce, možnost spojení s pc a analýza dat v přiloženém SW.

 

Nejprodávanější

1314
1315113141315
Značky
   
 • Ciclosport CM 4 21HR Výprodej Poslední kus Kód: 3CM421HR
  Ciclosport CM 4.21HR - 28 funkcí - bezdrátový, vč. hrudního pásu
  Expedujeme do 24 h (1 ks)

  Ciclosport CM 4.21HR je bezdrátový cyklocomputer nabízející všechny důležité cyklo funkce a tepové funkce (volitelně) TWO IN ONE (možnost použití na 2 kolech) Snadné ovládání pomocí 3 tlačítek Úsporný režim 3-řádkový displej Auto start/stop - Hrudní pás je součástí balení

  1 460 Kč (–10 %)
  1 314 Kč
     
  Značka: Ciclosport Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.