Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Tilak inovuje oblečení každým rokem

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 10 Duben 2013 13:29

Neuplyne sezóna, aby šumperský výrobce outdoorového oblečení Tilak nepředstavil některou z novinek. S novinkama nepřicházejí pouze nové střihy a modní barvy, ale i nové materiály a nové technologie. Výroba oblečení Tilak si hrdě zachovává českou výrobu, kterou ocení nejen zákazníci z České republiky, ale i např. z Japonska, kde je Tilak velmi oblíbenou značkou. Jak se píše na firemních stránkách Tilaku: Smyslem naší práce je nabídnout Vám maximální možnou kvalitu. Vše začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Pokračujeme důkladnou střihovou přípravou a následně věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů (GORE-TEX®, WINDSTOPPER®, POLARTEC®) vyžadují bezchybné zpracování.

Na výrobky poskytuje Tilak prodlouženou záruku 4 roky. Ta se nevztahuje na běžné opotřebení pramenící z opotřebení výrobků používáním.

Aktualizováno Středa, 10 Duben 2013 16:26
 

Kam vyrazit na Velikonoce? Máme pro vás tipy

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Středa, 27 Březen 2013 21:01

Jelikož počasí nemá být na velikonoční svátky úplně přívětivé a do přírody to tedy příliš lidí lákat nebude, položí si každý určitě otázku: "Kam na Velikonoce vyrazit?" Jelikož jsme si tuto otázku položil i já, tak jsem trochu zabrouzdal na internetu a sepsal akce, které se v České republice konají. Z obchodu vím, že někteří skalni jedinci i přes špatnou předpověď vyrážejí do Vysokých Tater, na přechod Velké Fatry a další podobné podniky. Věřím ale, že je spousta těch, kteří chtějí svátky prožít pěkně v klidu a hlavně v dosahu teplého čaje nebo jiného zahřívadla. Další tipy na přijemně strávené Velikonoce uvítáme v komentářích.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Březen 2013 06:19
 

Půjčení jistítka CT ClickUP s HMS

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Pondělí, 04 Březen 2013 15:54

Jedinečná nabídka pro horolezce z okolí Jablůnky. Ve spolupráci s dovozcem horolezeckého vybavení Climbing technology a hlavně v rámci lezecké osvěty, jsme se domluvili na půjčování jistítka CT ClickUp s karabinou ZDARMA. Uvědomujeme si, že jistítko ClickUp za bezmála 1500,- Kč potřebují horolezci před koupí vyzkoušet. Na trhu kde je již přejistítkováno se poměrně těžce orientuje a stále jsou na skalách vidět hlavně jističi s Gri Gri nyní druhé generace, přestože si myslím, že CT Click Up nabízí o mnoho více uživatelsky příjemnější jištění než konkurenční Petzl.

Aktualizováno Pondělí, 04 Březen 2013 16:02
 

Vsetínský pohár 2013 v lezení na obtížnost

PDF Tisk Email
Novinky - Soutěže
Středa, 13 Březen 2013 13:08

V sobotu 9.3. se na vsetíně uskutečnil 9. ročník závodů pro děti a mládež do 18 let v lezení na obtížnost. Tentokrát s rekordní účastí 55 závodníků z několika převážně okolních oddílů. Naše firma QuillCz.Cz, která patří regionálně k významným prodejcům horolezeckého vybavení věnovala jako již každoročně do soutěže věcné dary. V loňském roce např. závodníci vyhráli přelomové jistítko CT Click-Up s HMS a další věcné ceny. Letos to byly trička a stylové přívěšky na klíče ve tvaru ještěrky a friendů.

 

Vyjádření firmy Ocún k bezpečnosti jejich ferratových setů

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 26 Únor 2013 17:16

V souvislosti s aktuálně diskutovanou otázkou bezpečnosti via ferratových setů s třecí brzdou jsme byli, stejně jako ostatní výrobci, ze strany UIAA a německého Alpenvereinu požádáni o vyjádření k této problematice.

Konstatujeme, že všechny výrobky OCÚN jsou bezpečné, pokud jsou používané v souladu s instrukcemi uvedenými v návodu k použití. Upozorňujeme uživatele zejména na dodržení limitu životnosti ferratových setů OCÚN, viz. tabulka závislosti životnosti na intenzitě používání.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 10