Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Vozík Burley nebo Croozer

PDF Tisk Email
FAQ - nejčastější otázky - Poradna
Sobota, 14 Březen 2015 09:18

Určitě každý kdo nakupuje dětský vozík za kolo řeší dilema, kterou ze dvou v ČR nejvíce zastoupených značek, si má vybrat. Je to vozík Burley nebo Croozer? Níže se vám budeme snažit popsat detaily vozíku, které mnohdy nejsou patrné na první pohled. Při prostudování většiny popisů na internetu zjistíte, že vozíky Burley jsou lehčí než Croozer, což je dáno konstrukcí, která je u Croozeru vždy širší a poloha dítěte. U vozíků Burley dítě sedí a u Croozeru "leží". Rozdíly jsou samozřejmě i v ceně a každý si musí udělat vlastní úsudek, kde má limit a zda-li se mu vyplatí šetřit.

Aktualizováno Sobota, 14 Březen 2015 09:57
 

Jak vybrat čelovku Petzl

PDF Tisk Email
FAQ - nejčastější otázky - Poradna
Středa, 19 Únor 2014 14:12

Čelovky Petzl se za roky strávené na špici pomyslného žebříčku mezi čelovkama drží již nějaký pátek. Petzl byl vůbec první na světě kdo s čelovkou jako hotovým produktem na trh přišel. Tato skutečnost vychází z historie rodinné firmy, která se od samotného počátku věnuje vývoji a výrobě speleotechniky. Jelikož orientace zákazníků v čelovkách Petzl je složitější než se může zdát, srovnávány jsou "hrušky s jabkama", tj. neadekvátní produkty jsou přiřazovány do stejné kategorie, apod., musíme udeřit hřebík na hlavičku a vnést do čelovek Petzl světlo. Inovace čelovek Petzl v únoru 2014 budiž tím správným momentem, který mně k tomuto článku nakopl.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Únor 2014 11:00
 

Via Ferrata HZS – Martinské hole

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Úterý, 01 Říjen 2013 09:39

7.9.2013 byla na Slovensku oficiálně otevřená první klasická via ferrata, která vede na Martinské hole údolím „pivovarského potoka“. Zajištěnou cestu vybudovala slovenská HZS, skialp klub Kriváň a další dobrovolníci za pomoci sponzorů, jelikož vybudovat podobné dílo není věcí zcela levnou. Via Ferrata má hodnocení podle klasické ferratové stupnice B a C. Znamená to tedy, že ferratou můžete prostoupit po dvou variantách. Jedna lehčí a druhá těžší, pro zkušenější turisty. Slovenská Via Ferrata se určitě stane vhodným zpestřením pro všechny návštěvníky tohoto koutu Malé Fatry.

Aktualizováno Středa, 13 Listopad 2013 12:43
 

Není čelovka jako čelovka

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Čtvrtek, 07 Listopad 2013 19:59

I o tom jsme se mohli přesvědčit na našem testu čelovek ve Velké Fatře, ze kterého jsme se první listopadový víkend vrátili. Společně se všemi účastníky jsme měli možnost vyzkoušet staronové modely Petzl Nao, Petzl Pixa 3 a Petzl Ultra. Od dovozce Petzlu do České republiky jsme dostali zapůjčené čelovky Petzl určené k prodeji až v roce 2014. Nově se na trhu objevily čelovky Beal, které jsme měli možnost o víkendu taktéž porovnat s konkurencí. Firma Vavrys nám pro test poskytla novou čelovku Silva Trail Runner 2, která na trhu nahrazuje starší model Silva Trail Runner, který jsme testovali taktéž v tomto roce. Jako věc z jiného světa na všechny účastníky působilo lehké a skladné lehátko Therm-A-Rest LuxuryLite UltraLite Cot.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Listopad 2013 21:39
 

Led Lenser SEO 5 - seznamte se

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Úterý, 24 Září 2013 14:03

Obrovský krok dopředu. Tak by se dala krátce charakterizovat nová čelovka Led Lenser SEO 5. Čelovka se světelným tokem 180 lumenů a dosvitem až 120m je pro řadu čelovek Led Lenser opravdu revoluční. Led Lenser zde zapracoval na konstrukci, která u předešlých modelů H7 a H7R značně pokulhávala a čelovky řady SEO "vyšperkoval" k dokonalosti. Podívejte se na naše první dojmy z této čelovky, která bude podle mně revolucí na letošním vánočním trhu.

Aktualizováno Úterý, 24 Září 2013 15:07
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 10