Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Nový péřový spacák Warmpeace Solitaire

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 13 Září 2017 12:02

Česká firma Warmpeace představila na jaře 2017 novinku v péřových spacácích, model Solitaire 1000, Solitaire 500 a Solitaire 250. Warmpeace tedy přidává ke stabilním ekonomickým modelům spacáků Viking další řadu z husího peří, s plnivostí 750 ciun. Péřový spacák Solitaire cílí tedy na zákazníka, který chce po spacáku nižší hmotnost a lepší sbalitelnost. Toho výrobce dosáhl použitím lehčího materiálu s DWR (Durable Water Repellent - voduodpudivá) úpravou a použitím husího peří 90/10 750 cuin. Zatímco spacáky Warmpeace Viking jsou plněny peřím kachním 90/10 600 cuin. Každá velikost spacáku Solitaire navíc disponuje možnou úpravou Extra Feet, která zvyšuje o 30% objem peří v dolních 5 komorách u nohou.

Aktualizováno Středa, 13 Září 2017 13:15
 

Francouzské expediční jídlo Voyager

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Čtvrtek, 15 Září 2016 15:18

Do nabídky jsme nově zařadili expediční dehydrovanou stravu z Francie - VOYAGER. Voyager je chutné francouzské jídlo z Bordeaux v chytrém obalu. Hotové za 5 minut - stačí zalít horkou nebo studenou vodou. Jídlo Voyager je vhodné pro cestovatele, expedice a horolezce, pro myslivce a rybáře, pro speciální jednotky a záchranné složky, pro motorkáře a cyklisty.

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2016 15:51
 

Vyjádření firmy Ocún k bezpečnosti jejich ferratových setů

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 26 Únor 2013 17:16

V souvislosti s aktuálně diskutovanou otázkou bezpečnosti via ferratových setů s třecí brzdou jsme byli, stejně jako ostatní výrobci, ze strany UIAA a německého Alpenvereinu požádáni o vyjádření k této problematice.

Konstatujeme, že všechny výrobky OCÚN jsou bezpečné, pokud jsou používané v souladu s instrukcemi uvedenými v návodu k použití. Upozorňujeme uživatele zejména na dodržení limitu životnosti ferratových setů OCÚN, viz. tabulka závislosti životnosti na intenzitě používání.

 

Tilak inovuje oblečení každým rokem

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 10 Duben 2013 13:29

Neuplyne sezóna, aby šumperský výrobce outdoorového oblečení Tilak nepředstavil některou z novinek. S novinkama nepřicházejí pouze nové střihy a modní barvy, ale i nové materiály a nové technologie. Výroba oblečení Tilak si hrdě zachovává českou výrobu, kterou ocení nejen zákazníci z České republiky, ale i např. z Japonska, kde je Tilak velmi oblíbenou značkou. Jak se píše na firemních stránkách Tilaku: Smyslem naší práce je nabídnout Vám maximální možnou kvalitu. Vše začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Pokračujeme důkladnou střihovou přípravou a následně věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů (GORE-TEX®, WINDSTOPPER®, POLARTEC®) vyžadují bezchybné zpracování.

Na výrobky poskytuje Tilak prodlouženou záruku 4 roky. Ta se nevztahuje na běžné opotřebení pramenící z opotřebení výrobků používáním.

Aktualizováno Středa, 10 Duben 2013 16:26
 

Lavinový kurz zdarma ke každému vyhledávači Pieps

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 13 Listopad 2012 00:00

Výhradní dovozce vybavení do lavin zn. Pieps, firma Total outdoor, přišla i tento rok se zajímavým nápadem: "Lavinový kurz zdarma pro všechny zákazníky, kteří si koupí jakýkoliv lavinový vyhledávač Pieps." K uplatnění kurzu je potřeba se co nejrychleji registrovat na stránkách www.pips.cz. Stačí pouze jediné - dozvědět se kód vašeho přistroje dříve než ostatní, jelikož kapacita jednotlivých kurzů je omezena a z minulosti víme, že je o ně obrovský zájem.

Aktualizováno Úterý, 13 Listopad 2012 15:55
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4