Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Alpenverein – rakouský alpský svaz ÖEAV

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Neděle, 08 Duben 2012 08:19

 Od dubna 2012 jsme pro vás připravili speciální nabídku nejlepšího pojištění na hory v druhém největším turistickém svazu na světě - Alpenverein OEAV - Rakouský horský svaz. Alpenverein OEAV - sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. Je to sdružení dobrovolné, každý se stává členem tohoto svazu na základě svého dobrovolného rozhodnutí.

Členství můžete uzavírat osobně na naší pobočce v Jablůnce nebo pomocí on-line jednoduchého formuláře na našich stránkách http://Alpenverein.QuillCz.Cz

OEAV Alpenverein

Navíc vám přinášíme slevovou kartu věrného zákazníka s trvalou slevou 3% a individuální ceny na nákupy v oddělení - nakupuji s kartou. Ceny v této sekci jsou mnohdy i o 20% nižší než je nabízí konkurence. Být věrný zákazník se u nás vyplatí.

- SLEVA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY NA ČLENSTVÍ V ALPENVEREINU -
Pokud jednorázově nakoupíte zboží v hodnotě vyšší než 5000,- Kč, získáváte slevu na členství v OEAV 100,- Kč za stávající nebo následují rok členství !!!
Pro uplatnění slevy je potřeba registrovat se přes on-line formulář na našem webu. Pro uplatnění slevy si napiště na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , připojte číslo objednávky a číslo účtu, ne který zpětnou slevu 100,- Kč poukážeme.

A jaké jsou hlavní výhody členství v Alpenverein OEAV?

Slevy na chatách až 50%, unikátní pojištění, advokát alp, ochrana přírody a informace, vzdělávání, ... více se dočtete v našem článku - výhody členství v OEAV Alpenverein.

Kolik stojí členství v OEAV?

Základní členství v OEAV Alpenverein sekce Innsbruck stojí 1500,- Kč na 1 rok. Více o cenách a cenových zvýhodněních členství se dočtete v článku - Ceny za členství v OEAV Alpenverein. Můžete také využívat kombinovaného členství ČHS a OEAV.

Na stránkách Alpenverein OEAV jsme pro vás také společně s naším partnerem připravili řadu dalších článků, které vám pomohou orientovat se v pojištění na hory, které je momentálně pro všechny cestovatele nejvýhodnější na trhu s cestovním pojištěním.

OEAV Alpenverein

 

Registrační formulář
Nabídka map OEAV

 

Aktualizováno Neděle, 08 Duben 2012 09:02
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit