Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


3D puzzle, zabavné dřevěné stavebnice

Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 07 Červen 2011 13:02

NovinkyOd letoštního roku prodáváme dřevěné 3D puzzle, které je vysekané do balzového dřeva. Co bychom to byli za obchodníci, kdyby jsme v reálu nevyzkoušeli jak se takové puzzle staví a jak je stavba takového mini 3D modelu náročná. Pro malého Kubu (3 roky) jsem vybral, jak jinak, model Porsche 911. Dobré je asi podotknout, že 3D skládačky jsou vyrobené v Číně, ostatně jako naprostá většina celosvětové produkce hraček.

Dřevěné 3D puzzle imituje kostry dinosaurů, zvířata, auta a stroje, lodě, motorky, letadla a známé budovy. 3D kostry dinosaurů tvoří asi nejžádanější sortiment z 3D puzzle nabídky. Všechny díly překvapivě drží dost dobře pohromadě a ve většině případů není nutné tyto díly k sobě lepit. U auta Porsche 911 jsme lepili pouze kola a zrcátka, aby je Kuba při hraní neztratil. Musím ale uznat, že jsem mu auto potom nechtěl ani moc půjčit.

Malé děti vám můžou z výrobou pomáhat, ale pravděpodobně ji ještě nezvládnou samy. Třeba proto, že většinou neumí číst a celá skládačka spočívá v tom, že do sebe zapadají díly označené čísly. Kuba nám tak např. díly vylupoval špejlí a brousil smirkem, který u stavebnic najdete. Lepší je však použít vlastní. Lepidlo je ideální nějaké disperzní, např. Herkules.

Celá stavebnice 3D modelů je určena pro děti od 3 let, protože u mladších by mohlo hrozit spolknutí menších dílů. Stejně tak pokud budete dávat modely dětem na hraní, drobné dílky přilepte. Materiál je zdravotně nezávadný.

Asi nejvíc doplníte kreativitu dětí, pokud jim dáte barvy ať si hotový model sami dobarví. Postavení celého modelu trvá asi dvě hodinky, pokud zabrušujete a lepíte.

Přejeme Vám hodně zábavy.

3D puzzle - začínáme stavět
3D puzzle - začínáme stavět

3D puzzle - po rozbalení krabice
3D puzzle - po rozbalení krabice

3D puzzle - kostra auta je hotová
3D puzzle - kostra auta je hotová

3D puzzle - brousíme kolečka
3D puzzle - brousíme kolečka

3D puzzle - a máme hotovo
3D puzzle - a máme hotovo

3D puzzle - už si můžeme hrát
3D puzzle - už si můžeme hrát

Jak si hrají naši zákazníci si můžete přečíst ve článku Honzy Paly.

 

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 13:21
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit