Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTisk

Tipy na dárky

Nabízíme vám vánoční tipy na outdoorové dárky pro muže, ženy a děti. Třídit dárky můžete podle ceny nebo podle abecedy. Do nabídky dárků jsme zahrnuli především drobnosi, které potěší každého turistu, cestovatele a další lidi, kteří rádi chodí do přírody.

běžecká obuv inov
Vše  Alpy Praha  Beal  Boll  Camp  Contigo  Devold  Dvěděti  Elite  GSI outdoors  Husky  KHW Geschwenda  Leki  Lifesystems  Lifeventure  Light My Fire  LittleLife  Mikro  Mindok  Morakniv  Opinel  Ortovox  Petzl  RoboTime  Sea To Summit  Silva  Teplo Uš  Therm-A-Rest  Voyager  Wader  Zdravá láhev  

Akční zboží - nepřehlédněte

Contigo: dětská láhev Kids Runabout 250 ml Autoseal

Cena: 485 Kč / 18,71 €
Cena dnes: 436 Kč / 16,82 €
Ušetříte: 49 Kč / 1,89 €
Dvoustěnná dětská termolahev se systémem AUTOSEAL®. Uchová teplý nápoj po dobu 1 hodiny, studený po dobu 4 hodin. Nemusíte otevírat žádné víčko aby jste se mohli napít, stačí jen pohodlně zmáčknout tlačítko AUTOSEAL.

Sea To Summit: Ultra-Sil Dry Day Pack 20 l

Cena: 1 227 Kč / 47,34 €
Cena dnes: 1 099 Kč / 42,40 €
Ušetříte: 128 Kč / 4,94 €
Sea To Summit Ultra-Sil Dry Day Pack je lehký, skladný, nepromokavý, „outdoorový“ batůžek. Baťůžek s rolovacím uzavíráním. Dry day pack kombinuje skladnost baťůžku Day Pack s rolovacím uzavíráním a lepenými švy vaků Dry Sack