Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTisk

Sport a outdoor

Náš obchod nabízí speciální horolezecké vybavení, které využijí vyznavači tohoto sportu. V horolezectví jsme jednou z největších prodejen na vsetínsku a seženete u nás prakticky cokoliv od karabin, úvazků až po bouldermatky. Další významný sortiment tvoří outdoorové vybavení jako jsou batohy, čelovky, karimatky, spacáky, stany, nože a další výrobky v outdooru široce využitelné. Cestovní doplňky tvoří nedílnou součást sekce outdoorové vybavení a nabízíme zde: přístroje Steripen na dezinfekci vody, multifunkční ručníky, repelenty, cestovní lékárničky, a další.
Najdete u nás i obuv značek Asolo, AKU, Inov a lezečky, kterou opět využijí horolezeci. Ze zimních sportů se aktivně věnujeme prodeji skialpinistického vybavení, nabízíme sněžnice TSL a Inook a lavinové vybavení pro pohyb v zimních horách.

Snažíme se k zákazníkům přistupovat individuálně, poradit a pochopit jejich potřeby. V případě, že si nevíte rady s výběrem vhodného vybavení, kontaktujte nás - kontakt.

běžecká obuv inov
Vše