Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTiske-mail
Petzl: čelovka Myo RXPPetzl: čelovka Nao 2014

Petzl: čelovka Nao

Značka / výrobce: Petzl     
vyprodano.png

Petzl: čelovka Nao

Petzl Nao je revoluce v čelovkách. Vestavěný světelný senzor přizpůsobuje světelný kužel a výkon okamžitým potřebám uživatele. Ve výsledku to znamená, že s minimálním manuálním zásahem dostanete optimální světlo pro vaši aktivitu.

Podrobný popis zboží

Dosvit: 9 - 108 m
Provoz: 1:20 - 8 hod
Svítivost: 88 - 315 lm
Hmotnost: 187g
Napájení: Lithium Ion - baterie
Krytí: IP x4
Záruka: 3 roky

Nahrazeno modelem Petzl Nao 2014

KLADY: ZÁPORY:
+ nejlepší čelovka na běh na českém trhu - vyšší cena
+ patentovaná technologie reaktivního svícení - špatně se upíná na přilbu - neuniverzální
+ šetří baterii
+ možnost individuálního nastavení svícení pomocí Petzl OS

Petzl Nao přistupuje ke světlu opravdu revolučně. Čelovka se díky své inteligentní funkci dokáže přizpůsobit právě prováděné aktivitě. Při čtení sníží výkon na minimum a upraví kužel světla přesně tak je je u této činnosti obvyklé. Naopka druhým pólem je běh, kolo a jakákoliv situace, kdy se podíváte do dálky. Čelovka Petzl Nao tak zaostří svůj kužel a dosvítí až 108 m daleko.

Díky software, který si stáhnete ze stránek Petzl si můžete vytvářet své profily pro použití čelovky Petzl Nao. Přejete si např. snížit výkon čelovky při běhu a prodloužit tak dobu svícení? Snadno si to nastavíte podle vašich představ. Celou čelovku napájí dobíjecí Lithium Iontový (Li-Ion) akumulátor umístěný v zadní části hlavy. Tyto baterie lze nabíjet ze sítě, z PC, z automobilu a v případě potřeby můžete použít i dvě AAA alkalické baterie, případně náhradní Li-Ion akumulátor.

Petzl Nao je čelovka odolná proti stříkající vodě - stupeň krytí IP x4 - běžný déšt a sníh. Ponoření do vody nezvládne.

Jako příslušenství k Petzl Nao si budete moct volně dokoupit akumulátorový set do kapsy nebo na opasek. To oceníte zejména v zimě, anebo pro snížení hmotnosti na hlavě.

Petzl Nao video na YouTube.Com

Oficiální popis PETZL

NAO je čínské slovo znamenající Mozek – což má vyjadřovat schopnost svítilny inteligentně reagovat na okolní prostředí a přizpůsobovat množství vydávaného světla. Integrovaný světelný senzor se zaměřuje stejným směrem jako oči; měří a vyhodnocuje odražené světlo, aby neustále automaticky upravoval světelný kužel (široký nebo zaostřený) a světelný výkon podle potřeb uživatele.

Výhody technologie REACTIVE LIGHTING – automatického nastavování svítivosti
Technologie REACTIVE LIGHTING znamená revoluční převrat v čelových svítilnách. Integrovaný senzor světla neustále automaticky přizpůsobuje kužel a intenzitu světla okolním podmínkám, aby to vyhovovalo potřebám uživatele. To znamená, že uživatel má neustále ideální množství světla, aniž by si ho musel manuálně regulovat. Režim automatické regulace má významný vliv na dobu svícení, jelikož díky regulaci svítilna vydává pouze tolik světla, kolik je potřeba a účinněji využívá zdroj dobíjecího akumulátoru.

Přizpůsobující se světlo
Tvar kužele a intenzita svícení se nepřetržitě přizpůsobují prostředí (světlo na blízko, střední vzdálenost a na dálku).

Minimální potřeba manipulace
Svítilna se přizpůsobuje prostředí a světelným podmínkám zcela automaticky a umožňuje tak uživateli plné soustředění se na provozovanou aktivitu bez nutnosti myslet na neustálé přepínání režimů.

Dlouhá doba svícení
Technologie REACTIVE LIGHTING prodlužuje dobu svícení díky efektivnějšímu využití zdroje dobíjecího akumulátoru. Intenzita světla se automaticky upravuje podle množství světla okolního prostředí a zbytečně se neplýtvá nadbytečným výkonem, který spotřebovává více energie.

Pomocí počítačového softwaru OS by Petzl si můžete do svítilny stáhnout až čtyři různé profily, které jemožné naprogramovat. Celkem je v softwaru 10 různých profilů - 6 je předprogramovaných pro různé pohybové aktivity a 4 si můžete naprogramovat sami. V profilu lze navolit výkon, dobu svícení a dosvit tak, jak pro vaši aktivitu potřebujete.

OS PETZL ke stažení

Více o čelovkách se dočtete na našem webu www.e-celovka.cz

Polská recenze na čelovku Petzl Nao - recenze

back to menu

Ke stažení - soubory, obrázky

Zde se můžete podívat na velikostní tabulky, technickou dokumentaci a další.

Pokud zde nevidíte žádnou nabídku, pravděpodobně jsme ji od dodavatele neobdrželi ani my.

back to menu

Hodnocení zákazníků

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

back to menu
Společně s tímto zbožím zákazníci nejčastěji nakupují:


2 400 Kč / 88,82 €
Cena dnes: 2 160 Kč / 79,94 €
Ušetříte: 240 Kč / 8,88 €


4 640 Kč / 171,72 €
Cena dnes: 4 638 Kč / 171,64 €
Ušetříte: 2 Kč / 0,07 €


2 600 Kč / 96,22 €
Cena dnes: 2 591 Kč / 95,89 €
Ušetříte: 9 Kč / 0,33 €