Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTisk

Ochrana před sluncem

Ochrana před sluncem (bezpečné opalování) spočívá v použití speciálních krémů a tělových přípravků, které zabraňují proniknutí UVA a UVB záření k pokožce nebo rtům, na které při ochraně u opalování nesmíme taky zapomenout. Jelikož se zabýváme především prodejem vybavením pro cestovatele, turisty a horolezce, zaměřujeme se především na přípravky s vysokým UV faktorem, které jsou určeny zejména na hory a pro aktivní sportování. Neznamená to však, že by byly nevhodné na běžné opalování u českého rybníku. Vždy záleží na citlivosti pokožky, tedy jedince.

Co znamená ochranný faktor?
Ochranný faktor je číslo, které udává, kolikrát déle můžeme být na slunci bez rizika poškození/spálení, než kdybychom opalovací přípravek nepoužili. Většinou platí, že čím vyšší je ochranný faktor opalovacího krému, tím delší pobyt na slunci bez rizika spálení krém umožňuje. Na horách je slunce několikanásobněji intenzivnější než u moře. Zejména pokud se pohybujeme po ledovci, opaluje nás slunce ze všech stran. Vyjímkou nejsou spálené podkolenní jamky, lýtka, apod. z opálení odrazem slunečních paprsků od sněhu.

Lifesystems vyrábí zboží k ochraně proti slunci více než 25 let.

běžecká obuv inov
Vše  Lifesystems  

LifeSystems: Active SPF 20 Sun Stick - 10 ml

Cena: 109 Kč / 4,24 €
Cena dnes: 99 Kč / 3,85 €
Ušetříte: 10 Kč / 0,39 €

Účinná ochrana proti slunečnímu záření. Active SPF 20 je balzám na rty s vysokým faktorem ochrany proti slunci. Lehce vklouzne do kapsy, případně nezabere mnoho místa ve vaší lékárničce. Je dermatologicky testován a neobsahuje žádné konzervační látky.    [Popis zboží...]
Průměrné hodnocení:
0 stars  Celkem hlasů: 0