Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTiske-mail
Sport a outdoor arrow Horolezectví arrow Cepíny arrow Grivel: lezecký cepín X Monster
Grivel: lezecký cepín X BladeGrivel: lezecký cepín X Monster - lopatka

Grivel: lezecký cepín X Monster

Značka / výrobce: Grivel     
do5dnu.png

Grivel: lezecký cepín X Monster

Cepín Monster v období mezi lety 2004-2005 otřásl všemi hluboce zažitým pravdami o lezeckém vybavení. Spousta konkurentů firmy Grivel se jej pokoušela dohnat, dokonce i podvodnými metodami. Celý koncept byl však v pořádku a dnes ho vystřídal poněkud méně
Cena za kus (kus):  3 500 Kč / 134,69 €
Cena dnes: 2 999 Kč / 115,41 €
Ušetříte: 501 Kč / 19,28 €
Zeptejte se na tento produkt

Podrobný popis zboží

Velikost: 47 cm
Hmotnost: 695 g
Záruka: 2 roky

Topůrko je o něco rovnější a rukojeť je vhodnější pro vertikální lezení (cepín Monster se oproti tomu lépe hodil na převisy) multi-grip design lezci umožňuje pustit svou obrazotvornost z řetězu. Tenčí zobák pro lámavý led. Zobák je kratší a jeho propojení s topůrkem umožňuje hlubší ukotvení, protože nic nebrání tomu, aby se hrot uchytil mezi dvěma pilíři nebo v úzkých spárách. Díky ohebnému topůrku, kterému v nedávných dobách tolik lezců přišlo na chuť, je kotvení ve spárách, včetně těch nevertikálních, snazší a bezpečnější. Jen si vzpomeňte, jaký to byl pokrok , když se při skoku o tyči začaly místo pevných tyčí používat ty ohebné! Zadní část cepínu je takřka kladivo - ideální pro jištění ve větších spárách ve smíšeném terénu.
K dostání také s klasičtější lopatkou. Otvor v topůrku lze použít na připevnění poutka. Malý protiskluzový bodec na konci rukojeti. Moderní grafika a přijatelné ceny pro ty, kteří mají omezené finanční možnosti, což je pro dnešní mladou generaci typické. Certifikace CE, kategorie 2PPE.

U cepínu je použita technologie výroby HOT Forget:
Tento proces spočívá ve stlačení kovu za studena, které by teoreticky mělo mít podobné výsledky jako skutečné kování, ale představa, jak tento proces probíhá bez skutečného žáru, nevyhnutelně vede k pocitu, že se jedná o cosi nereálného. Hlavice ukovaná za tepla bude silnější, neboť se její síla liší v závislosti na tom, kde je nejvíce potřeba.

Díky této různorodé tloušťce bude, na rozdíl od lisované špice, lehčí, neboť je zesílena jen tam, kde je to třeba a bude také lépe vyvážená, neboť má každý prvek správně rozloženou hmotnost a ten rozdíl je velice znát. Bude to také trochu dražší, ale za ty vlastnosti to stojí.

Stopadesátiletá zkušenost firmy Grivel tuto technologii dovedla k dokonalosti, takže poměr mezi cenou a kvalitou zůstává stále velice příznivý.

back to menu

Ke stažení - soubory, obrázky

Zde se můžete podívat na velikostní tabulky, technickou dokumentaci a další.

Pokud zde nevidíte žádnou nabídku, pravděpodobně jsme ji od dodavatele neobdrželi ani my.

back to menu

Hodnocení zákazníků

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

back to menu