Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiLH24 - sleva na vybavení pro účastníky extrémního závodu

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Sobota, 24 Prosinec 2016 08:58

Pro účastníky LH24 2017 - 24 hodin na Lysé hoře jsme připravili zajímavou akci na nesmeky, čelovky a další zboží, které při tomto extrémním závodě využijete. Podmínkou účasti v této akci je registrace na LH24 2017, což jednoduše poznáme podle jména objednávajícího. A jak akci využít? Jednoduše nám do poznámky k objednávce napíšete "LH24", my zkontrolujeme, zda-li na slevu máte nárok a zboží v akci již poputuje k vám. Co jsme pro vás připravili se dočtete dále.

 

Kvalitní nesmeky

Povinností každého účastníka extrémního závodu LH24 je mít kvalitní nesmeky. Nabízíme vám kvalitní řetízkové nesmeky CAMP ICE MASTER za cenu 699 Kč pro účastníky LH24. K nesmekům je dodáváno kvalitní pevné pouzdro, které zabrání poškození věcí uvnitř batohu, pokud nesmeky nebudou zrovna na noze. Chcete tuto cenu? Objednejte na jméno startujícího a do poznámky napište heslo "LH24".


Camp Ice Master za 699 Kč pro účastníky LH24

Nejlepší čelovka

Kvalitní čelovka je při extrémním 24 hodinovém závodě neméně důležitá. Už jste viděli novou nejlepší běžeckou čelovku Petzl NAO+ ? Svítí zase o kus více než její předchůdkyně. Pro účastníky závodu LH24 - 24 hodin na Lysé hoře ji nabízíme za 3990 Kč. Chcete tuto cenu? Objednejte na jméno startujícího a do poznámky napište heslo "LH24".


Petzl Nao+ za 3999 Kč pro účastníky LH24

Kvalitní čelovka

Nechcete utratit za čelovku majlant, ale chcete pořád dostatečně kvalitní osvětlení s bezproblémovým měněním baterií? Za takové běžecké minimum od Petzlu povžujeme Petzl Tikka XP. Účastníci LH24 tuto čelovku můžou získat za cenu 1190 Kč. Chcete tuto cenu? Objednejte na jméno startujícího a do poznámky napište heslo "LH24".


Petzl Tikka XP za 1190 Kč pro účastníky LH24

Tak nezapomeňte. Nesmeky i čelovka jsou povinnou výbavou. Zásoby všech obchodníků omezené, proto příliš dlouho neváhejte. Zejména u nesmeků je těsně před startem nesmeků nedostatek. Přece jen je startujících hodně, což se na skladových zásobách nutně projeví.

Hodně štěstí

Aktualizováno Sobota, 24 Prosinec 2016 09:29
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit